Polskie produkcje podbijają Netfliksa. Niedawno dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że jesienią na platformę wejdzie serial „Wielka Woda”, opowiadający o powodzi tysiąclecia we Wrocławiu. Teraz doszła do nas informacja o kolejnym polskim serialu „Gry rodzinne”. Sprawdźcie, o czym będzie oraz obejrzyjcie nowy zwiastun.

„Gry rodzinne” – fabuła

Serial „Gry rodzinne” skupi się na historii Kaśki – studentki medycyny i Jana – bogatego chirurga plastycznego. Para bierze ślub, później oczywiście odbędzie się polskie wesele. Jednak rodziny pary młodej orientują się, że ta skrywa pełno tajemnic, sekretów i kłamstw. Pierwsze na jaw wychodzą już w trakcie trwania ślubu. To nie może się dobrze skończyć. „Gry rodzinne” to ośmioodcinkowy serial komediowy z gwiazdorską obsadą.

„Gry rodzinne” – obsada

W studentkę medycyny, Kaśkę, wcieli się Eliza Rycembel, znana z „Bożego Ciała” i „Belfra”. Jej przyszłego męża zagra Bartosz Gelner („Sala samobójców”). Oprócz „młodej pary” w produkcji zobaczymy także Piotra Packa, Edytę Olszówkę, Pawła Deląga, Izabelę Kunę, Małgorzatę Mikołajczak, Marka Kalitę, Annę Romantowską, Adriana Zarembę, Dominikę Kluźniak, Agnieszkę Suchorę i Cezarego Kosińskiego.

„Gry rodzinne” – reżyseria i scenariusz

Za reżyserię odpowiedzialny jest Łukasz Ostalski, który na swoim koncie ma już filmy „Matka” i hitowe „O mnie się nie martw”. Scenariusz napisała Agnieszka Pilaszewska, czyli aktorka z kultowych „Miodowych lat”, jak i autorka scenariusza do hitu TVN-u „Przepis na życie” z Borysem Szycem i Magdaleną Kumorek. 

„Gry rodzinne” – zwiastun

Netflix udostępnił 28-sekundowy teaser serialu, z którego możemy dowiedzieć się o wielu wypadkach (i wpadkach), zawirowaniach i szybkiej akcji. Zobaczcie same i sami.

„Gry rodzinne” – data premiery

„Gry rodzinne” mają pojawić się na Netfliksie jeszcze w tym miesiącu, bo 31 sierpnia. Serial będzie składał się z ośmiu odcinków.