Ten tekst powstał ku pokrzepieniu serc tych, którzy właśnie przygotowują się do egzaminu praktycznego na prawo jazdy. O tym, że można go zdać za pierwszym razem, przekonuje Julia Wieniawa, której właśnie się to udało. Gwiazda swoim najnowszym sukcesem pochwaliła się na Instagramie. Dumy nie krył jej partner Nikodem Rozbicki. 

Julia Wieniawa zdała egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!

„Jak postanowiłam – tak zrobiłam. Yasss! Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Kamień z serca” – napisała Julia Wieniawa pod zdjęciem, na którym pozuje przed samochodem szkoły jazdy z kartą egzaminacyjną z pozytywnym wynikiem w ręku. Podziękowała też szkole @totu_l za świetne przygotowanie do jazdy i dodała:

A teraz z drogi śledzie, bo Wieniawka jedzie! – dodała.

Doskonale rozumiemy, jak bardzo się cieszy, bo nam z egzaminem na prawo jazdy wcale nie poszło tak bezproblemowo (nie będziemy więc chwalić się, za którym razem się udało). Julii Wieniawie jednak serdecznie gratulujemy! Nie tylko my zresztą, po pod postem posypały się pozytywne komentarze. Gratulowały: Maffashion, Ofelia, Magda Steczkowska, Magda Lamparska, Red Lipstick Monster... – wymieniać można by jeszcze długo. 

Julię Wieniawę wsparł także jej partner Nikodem Rozbicki, tym bardziej, że to właśnie jemu obiecała, że zrobi prawko. I, jak już wiemy, dotrzymała słowa. Tuż przed egzaminem aktorka dostała od chłopaka bukiet czerwonych tulipanów i odręcznie napisany liścik o treści „Powodzenia kochanie” (zilustrowany rysunkiem samochodu). Które pokazała na swoich InstaStories. Miło!