Zdjęcia promujące najnowszą kolekcję "Prosto" wyglądają jak plakaty największych klasyków filmowych z przełomu lat 80-90! To kolejny raz, kiedy marka zabiera nas w podróż na słoneczne plaże Kalifornii pełne seksownych dziewczyn i przystojnych surferów

Projektanci tłumaczą, że powracają po raz kolejny z taką stylistyką, ze względu na ogromny sentyment do tego okresu. Do współpracy zaprosili fotografa Adama Plucińskiego, który idealnie odnalazł się w szalonym duchu lat 90. Przy tworzeniu najnowszej kampanii artysta czerpał inspiracje z takich hitów filmowych jak "Gliniarze z Beverly Hills" lub "Top Gun".

Modelki zostały wystylizowane największe ikony mody tamtych czasów. Blond loki w stylu Kim Basigner? Są. Lumpiarski styl a'la Kate Moss? Jest. Seksowne sukienki w stylu Naomi Campbell. Odhaczone! Zarówno damska jak i męska kolekcja nawiązuje do marek high fashion, które w tamtym okresie podbijały rynek mody. 

Co odnajdziemy w najnowszej kolekcji? Sportowy i mocno seksowny look inspirowany stylem NFL i hip hopu z lat 90'tych. Duże emblematy, naszywki utrzymane w kolorystyce flagi USA. Fanki kobiecego stylu na pewno będą zachwycone seksownymi sukienkami w stylu dawnego Versace!