ZASADY KONKURSU

1. Zacznij obserwować profil Instagram @bielenda.
2. Na swoim profilu na Instagramie opublikuj zdjęcia, których inspiracją jest hasło „Bielenda jest dla mnie...”.
3. Oznacz zdjęcia: @bielenda i #AmbasadorkaBielenda.

Konkurs trwa 17.03.16 – 17.04.16.

NAGRODY
GŁÓWNA NAGRODA ✶ Roczny kontrakt z marką Bielenda ze stypendium o wartości 10 000 złotych.

✶ Udział w ciekawych akcjach i głośnych wydarzeniach przez cały okres współpracy: profesjonalna sesja, zdjęcia i publikacje m.in. w Glamour i na glamour.pl. 

✶ iPhone 6s oraz kreatywne zaangażowanie w social media dla #AmbasadorkaBielenda.

Mleczny olejek do pielęgnacji ciała nawilżający- Nawilżający olejek o kremowej konsystencji przynosi ulgę suchej skórze. Wykorzystuje pochodzące z morza nawilżające składniki - algi błękitne, które są nośnikiem odżywczego białka oraz niezwykle cenne morskie minerały, które uzupełniają niedobór składników mineralnych. Olejek regeneruje, wygładza i uelastycznia skórę.

Kremowe serum nawilżające do ciała - Unikalne kremowe serum do codziennej pielęgnacji ciała łączy w sobie nawilżającą kremową formułę ze skutecznością skoncentrowanego serum. Bogata formuła zadba o każdy rodzaj skóry, szczególnie wymagającej nawilżenia. Cenne składniki zatopione w aksamitnej konsystencji uzupełniają niedobór składników mineralnych w naskórku, przyczyniając się do jego odbudowy i nawilżenia. Serum zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia skóry, poprawia jej kondycję, sprężystość i elastyczność. Zmiękcza i wygładza naskórek.

Lekki krem nawilżający - krem nawilżający to idealny sposób na całoroczną pielęgnację młodej cery, również wrażliwej. Jego ultra lekka HYDROŻELOWA FORMUŁA O SILNIE NAWILŻAJĄCYCH WŁAŚCIWOŚCIACH nie obciąża skóry, idealnie wchłania się, skutecznie pielęgnuje i nawilża delikatny, potrzebujący systematycznego nawodnienia naskórek.

REGULAMIN KONKURSU >>>