Magia nagości” to największy hit młodej stacji Zoom TV. Zapoczątkowany w Wielkiej Brytanii międzynarodowy format zdecydowanie wyróżnia się na tle innych programów randkowych. Jest to bowiem jedyny tego typu show, w którym uczestnicy występują kompletnie nago, prezentując przez kamerami nawet najbardziej intymne strefy swojego ciała.

Choć program emitowany jest w naszym kraju już od ładnych kilku lat, zrobiło się o nim głośno w rodzimych mediach stosunkowo niedawno. W 2021 roku władze Zoom TV postanowiły bowiem stworzyć polską wersję show.

„Magia nagości” hitem Zoom TV

Prowadzącą program „Magia nagości. Polska” została znana aktorka Beata Olga Kowalska. Wbrew wcześniejszym obawom, nie zabrakło osób chętnych do udziału w show. Zanim jednak rodzima wersja „Naked Attraction” trafiła na antenę, minęło trochę czasu. Z powodu skarg wysyłanych do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji premiera pierwszego odcinka została opóźniona aż o cztery miesiące. 

Kontrowersyjny program finalnie zadebiutował na antenie Zoom TV 3 września 2021 roku. Najdroższa produkcja w historii stacji okazała się prawdziwym hitem. Niektóre odcinki emitowanego późnym wieczorem programu na niszowym kanale oglądało nawet przeszło ćwierć miliona telewidzów.

Wiosenna ramówka Zoom TV bez programu „Magia nagości. Polska”

Mimo dobrych wyników oglądalności, polskiej odsłony „Magii nagości” zabraknie we wiosennej ramówce Zoom TV. Jako pierwszy informował o tym pod koniec stycznia branżowy portal Wirtualnemiedia.pl.

Magia prysła czy jak? – komentował jeden z internautów.

Zaniepokojonych fanów formatu pragniemy jednak uspokoić, że stacja wciąż ma w planach stworzenie kolejnych sezonów show.

Zobacz także:

Nie planowaliśmy emisji kolejnej edycji „Magii nagości. Polska” wiosną. Chcemy kontynuować program, ale później – oświadczyła wówczas Małgorzata Łupina, dyrektorka programowa i ds. produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska, nadawcy Zoom TV.

Nie jest tajemnicą, że telewizja Zoom TV ogółem zmniejszyła w tym sezonie liczbę polskich produkcji. Tej wiosny na antenie stacji będzie można obejrzeć m.in. drugi sezon programu „Złoty interes”, piąta serię show rozrywkowego ze skeczami „I love kabaret” oraz program dokumentalny „Rzemiosła świata według Orskiej”. Potwierdzono za to, że trwają prace nad nowymi tytułami.

Pracujemy nad kolejnymi produkcjami, ale szczegółów na razie nie ujawniamy – przekazało biuro prasowe Grupy Kino Polska serwisowi Plejada.pl.

Czekacie na nowe odcinki polskiej „Magii nagości”?