Rodzimy rynek marek kosmetyków naturalnych poszerzył się niedawno o kolejną świetną linię, Gift of Nature. To seria stworzona przez firmę Elfa Pharm Polska i marka-córka większego brandu, Vis Plantis. Produkty Gift of Nature mają nie tylko bardzo dobre składy charakteryzujące się wysoką zawartością składników pochodzenia naturalnego, ale również filozofię kompletnie inną od wielu innych brandów na rynku. Wiele z nich sugeruje nam, abyśmy z czymś walczyły czy próbowały wyeliminować, posiłkując się konkretnymi danymi, mającymi potwierdzać skuteczność. Gift of Nature ma zupełnie inne, bardziej holistyczne podejście. 

Najlepsze kremy do cery mieszanej i tłustej z Rossmanna, które polecają internautki >>>

Marka Gift of Nature oferuje produkty do „cery PIĘKNEJ, choć” mieszanej, wrażliwej, naczynkowej i suchej oraz do „włosów PIĘKNYCH, choć” suchych, przetłuszczających się, cienkich i delikatnych”. Brand w mądry sposób podkreśla, że każda cera wymaga odpowiedniej pielęgnacji i składników. Tylko w ten sposób można utrzymywać ją w dobrej kondycji i podkreślać jej naturalne piękno. Wasza mieszana cera ma skłonność do wyprysków? Zamiast próbować zwalczyć niedoskonałości różnymi preparatami, zadbajcie lepiej o odpowiednie nawilżenie, czyli krem i tonizację. Dzięki temu skóra będzie mogła bronić się przed uporczywymi krostami. Właśnie takim rozwiązaniom hołduje Gift of Nature. 

Gift of Nature to nowa polska marka kosmetyków o naturalnych składach, którą zachwyciły się internautki 

Taka komunikacja marki Gift of Nature okazała się strzałem w dziesiątkę. Internautki (m.in. użytkowniczki facebookowej grupy Składy kosmetyków przestaną być niewiadomą) doceniły piękne nazwy oraz składy, które faktycznie dopasowane są do potrzeb danego typu cery. W każdej w wcześniej wymienionych linii oznaczonej innym kolorem występuje wiodący składnik. I tak w przypadku cery mieszanej (kolor zielony), skóry odwonionej oraz przetłuszczających się włosów jest to oregano, dla cery wrażliwej (kolor jasnoróżowy) oraz cienkich delikatnych włosów najlepsze będą produkty z czarnuszką, dla cery naczynkowej (kolor ciemnoróżowy) czystek, zaś lukrecja i jaśmin dedykowane są skórze oraz włosom suchym (kolor niebieski).

Produkty tej polskiej marki pokochały m.in. Jessica Mercedes i kosmetyczka Kim Kardashian oraz innych hollywoodzkich gwiazd, Joanna Czech >>>

 
 

 

 

Zobacz także:

W ofercie Gift of Nature znajdziecie prebiotyczne kremy do twarzy i kremy do rąk, tonizujące mgiełki, piankę, żel i kremowe emulsje od mycia twarzy, prebiotyczne serum do twarzy, szampony i odżywki do włosów, balsamy do ciała oraz żele pod prysznic. Ceny produktów są bardzo przystępne. Zaczynaja się od 8,99 zł, a kończą na 24,99 zł. Można je kupić także w zestawach (najdroższy za niecałe 60 zł!) w sklepie internetowym, a stacjonarnie bez problemu w drogeriach Rossmann (obecnie na promocji 2+1!). - Kobiety zasługują na bardzo dobre kosmetyki i wcale nie muszą za nie przepłacać – mówi Dorota Topolska, prezes Elfa Pharm Polska i miłośniczka naturalnej pielęgnacji. Zgadzamy się i dodajemy markę Gift of Nature do jednej z naszych ulubionych.