Na rodzimych rynku nie brakuje marek o świetnych składach, którymi możemy – i trzeba – chwalić się za granicą. Jedną z nich jest Oio Lab, brand przez Joannę Ryglewicz. Oio Lab to produkty, które zasługują na uwagę z kilku powodów, które docenicie, jeżeli na co dzień stawiacie na świadomą pielęgnację. Kosmetyki Oio Lab opierają się na najlepszych naturalnych składnikach, bez żadnych syntetycznych dodatków czy konserwantów oraz tworzone są we współpracy z wieloma laboratoriami, wykorzystując specjalistyczną wiedzę i doświadczenie. Są również przygotowywane z szacunkiem dla planety, ponieważ oferowane są w szklanych buteleczkach oraz papierowych opakowaniach nadających się do recyklingu.

To ulubiony krem pod oczy redaktorek i beauty influencerek – działa cuda >>>

To, co naszym zdaniem jest też ogromną zaletą marki, to ilość produktów w ofercie. Oio Lab to póki co zaledwie cztery, ale za to niezwykle treściwe produkty, które bez problemu zastąpią kilka kosmetyków, jakie obecnie stosujecie. Nie dość, że tak jak wspomnieliśmy, mają piękne szklane opakowania, to jeszcze cudownie brzmiące nazwy. 7 Wonders, czyli połączenie 7 drogocennych ekstraktów roślinnych w przeciwutleniającym i przeciwstarzeniowym serum olejkowym do twarzy, Harmony First (nasz faworyt!), jak już sama nazwa wskazuje produkt przywracający harmonię skórze, Sleep Tight – przeciwstarzeniowa kuracja na noc, a także The Future Is Bright (i tego się wszyscy trzymajmy!), czyli serum z witaminą C dla skóry potrzebującej rozjaśnienia (ale tak naprawdę dla każdej innej także).

Oio Lab – Jessica Mercedes, Marta Dyks i inne influencerki są fankami produktów tej polskiej marki 

Niech nie zniechęcają was dość wysokie ceny kosmetyków Oio Lab. Zakup produktu tej marki warto potraktować jako inwestycję dla swojej skóry, czyli kurację, którą wykonacie z domu bez konieczności wychodzenia do salonu kosmetycznego (szczególnie w czasach, kiedy wychodzić z domu po prostu nie można). To, co może was zachęcić, to również spore grono fanek marki Oio Lab. Produktami zachwycają się popularne influencerki. W swojej łazience olejki Oio Lab ma m.in. Jessica Mercedes, Jestem Kasia, Natalia Kusiak, Marta Dyks czy Areta Szpura. Produktami rodzimej marki zachwyca się także Joanna Czech, czyli polska kosmetyczka współpracująca z hollywoodzkimi gwiazdami. Czech ma dwie kliniki – w Dallas i w Nowym Jorku, a do jej klientek zaliczają się m.in. Kim Kardashian, Jennifer Aniston, Bella Hadid i Uma Thurman.

Wielofunkcyjne kosmetyki: Ten jeden produkt zastąpi aż trzy inne! >>>