Najnowsza adaptacja filmu "Piękna i Bestia" zadebiutuje w polskich kinach już 17 marca. Po kilkumiesięcznej promocji można stwierdzić, że film z Emmą Watson w roli głównej jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Dla tych, którzy po pobijających rekordach oglądalności zwiastunach nadal odczuwają lekki niedosyt, firma L'Oreal przygotowała niespodziankę. 

Zestaw kosmetyków inspirowany historią i postaciami z bajki "Piękna i Bestia" składa się z siedmiu szminek i tylu samych pasujących do nich kolorystycznie lakierów do paznokci. Każdy z kosmetyków swoim kolorem i opakowaniem reprezentuję inną postać z filmu. Nawet jeżeli nie uważacie się za największych fanów tej kultowej bajki, to kolorystyka tego zestawu na pewno wpadnie wam w oko! Do wyboru mamy takie odcienie jak krwista czerwień, gorzka czekolada, głęboki różany, nude, dojrzała śliwka, wyrazisty róż i soczysta pomarańcza.

Komplet kosmetyków inspirowanych filmem "Piękna i Bestia" dostępny będzie do kupienia online już w lutym na Amazon Italy. Za dodatkową opłatą możliwa jest wysyłka do innych krajów. 

Zobaczcie wszystkie produkty z zestawu L'Oreal Paris.