Czy Kourtney Kardashian postanowiła pójść w ślady swojej młodszej siostry Kim Kardashian? Wszystko na to wskazuje, ponieważ 43-latka właśnie zadebiutowała w nowej fryzurze z platynowym blondem w roli głównej. Przypomnijmy, że Kim miała okres, gdy również była platynową blondynką. Wtedy, gdy była w związku z Petem Davidsonem. Teraz przyszedł czas na Kourtney. Zobaczcie jej nowy wizerunek.

Kourtney Kardashian zmieniła fryzurę

Na Instagramie celebrytki pojawił się post ze zdjęciami, na których pozuje ona w nowej fryzurze. Bizneswoman zdecydowała się na krótkiego boba do żuchwy w kolorze platynowego blondu! Kardashianka ma na sobie skórzany gorset i oversizową skórzaną kurtkę, które świetnie pasują klimatem do jej nowego wizerunku. Brwi zostawiła w naturalnym kolorze, usta pomalowane miała kolorem nude, a na oczach miała cienie w stylu sultry smokey eye. Cały look prezentował się zjawiskowo.

 fot. Getty Images

Paręnaście godzin później na jej profilu pojawił się drugi post w nowym wydaniu. Przedstawia on Kourtney na serii wielu zdjęć wykonanych w kasynie. Na tych kadrach jeszcze lepiej możemy zobaczyć, jak krótkie są teraz jej włosy. To nie tylko najkrótsze cięcie 43-latki od wielu lat, ale w ogóle jakakolwiek większa metamorfoza. Ostatni raz żona Tristana Barkera robiła coś z włosami w… 1995 roku.

Platynowy blond to pierwsza metamorfoza Kourtney Kardashian od ponad 25 lat

W przeciwieństwie do swoich sióstr, Kourtney raczej nie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Podczas gdy Kylie miała już na głowie różowy czy niebieski, Kendall rudy, a Kim blond, Kourtney konsekwentnie trzymała się swojego naturalnego koloru – czarnego.

Celebrytka postanowiła udostępnić na swoim Instastory dwa zdjęcia z 1995 roku. 17-letnia Kourt – podpisała pierwsze z nich. Widzimy na nim nastolatkę właśnie w platynowym blondzie. 1995. Byłam znudzona podczas moich egzaminów końcowych, przekonałam kogoś, aby przefarbował mi włosy na blond – napisała na drugim zdjęciu. Jak więc się okazuje założycielka marki Poosh „powróciła do korzeni”.

Zobacz także:

My uważamy, że Kourtney wygląda świetnie, a dodatkowo wpisała się w królujący teraz trend – expensive bob, na który zdecydowała się między innymi Hailey Bieber. Warto się zainspirować.