Kourtney Kardashian spodziewa się dziecka. Radosną nowinę ogłosiła na koncercie zespołu Blink-182, którego perkusistą jest jej mąż, a zarazem ojciec dziecka, Travis Barker. Informacja o ciąży zbiegła się niemalże z rocznicą trzeciego ślubu pary, która miała miejsce kilka tygodni temu. Poznajcie szczegóły.

Kourtney Kardashian jest w ciąży. Jak ogłosiła radosną nowinę?

Kourtney Kardashian wideo z ogłoszenia ciąży zamieściła na swoim Instagramie (oznaczyła również Travisa, aby post pojawił się także na jego profilu). Kourt na filmie trzyma transparent z napisem: „Travis, jestem w ciąży”. Kiedy mąż zauważa Kourtney, wzruszony schodzi do niej ze sceny, a po chwili przytula i całuje. 

To naprawdę uroczy moment. Zresztą, same i sami zobaczcie:

Pod postem Kourt natychmiast pojawiły się dziesiątki tysięcy gratulacji i ciepłych słów, do których również się dołączamy! 

Droga Kourtney Kardashian do ponownego zajścia w ciążę

Niedawno Kourtney Kardashian w programie „The Kardashians” opowiedziała o swoich problemach z płodnością. Celebrytka przeszła długą drogę, by ponownie zajść w ciążę. Przyznała, że zapłodnienie in vitro odbiło się na jej zdrowiu psychicznym: In-vitro nadal ma wpływ na moje zdrowie - ponieważ to hormony - i zdecydowanie odbiło się to na psychice – wyznała i ujawniła swoje aktualne podejście do tematu – Myślę, że bycie szczęśliwym i bycie dobrym rodzicem dla moich dzieci jest ważne. Po prostu przyjmujemy, że cokolwiek ma być, to będzie.

W ubiegłym roku Kourtney Kardashian, po wielu nieudanych próbach, razem z mężem Travisem Barkerem zdecydowała się na zaprzestanie procedury in vitro. Najstarsza z sióstr Kardashian ma już troje dzieci - synów Masona i Reigna oraz córkę Penelope, których ojcem jest jej były partner, Scott Disick.

 

Zobacz także: