Kourtney Kardashian zdecydowała się opowiedzieć o swoich problemach z płodnością. Zrobiła to ze względu na nieporozumienie, do którego doszło w poprzednim odcinku show Kardashianów. Celebrytka ujawniła, że ​​zamroziła jajeczka, jeszcze zanim zdecydowała się na założenie rodziny z Travisem Barkerem. Poznajcie szczegóły.

Zamrożone jajeczka Kourtney Kardashian nie przeżyły: „Żadne z nich nie przekształciło się w zarodek”

Kourtney Kardashian najnowszym odcinku „The Kardashians” ujawniła, że jej „próby zostania mamą” to nie tylko wielokrotne podchodzenie do procedury in-vitro. Celebrytka przyznała, że jeszcze zanim poznała Travisa Barkera, zamroziła jajeczka:

Miałam siedem zamrożonych jajeczek sprzed lat, jeszcze przed Travisem. Kiedy miałam 38 lub 39 lat, wszyscy mnie do tego namawiali. Większość nie przetrwała, żadne z nich nie przekształciło się w zarodek [...] Zamrożenie jajeczek niczego nie gwarantuje. To nieporozumienie, ludzie myślą, że to zabezpieczenie, a tak nie jest – wyjaśniła Kourtney Kardashian.

Kourtney Kardashian o procedurze in-vitro: „[to] zdecydowanie odbiło się to na mojej psychice”

Kourtney odniosła się również do procesu in-vitro, któremu poddała się kilkukrotnie. Przyznała, że zapłodnienie in vitro odbiło się na jej zdrowiu psychicznym:

In-vitro nadal ma wpływ na moje zdrowie - ponieważ to hormony - i zdecydowanie odbiło się to na psychice – wyznała i ujawniła swoje aktualne podejście do tematu  Myślę, że bycie szczęśliwym i bycie dobrym rodzicem dla moich dzieci jest ważne. Po prostu przyjmujemy, że cokolwiek ma być, to będzie.

W ubiegłym roku Kourtney Kardashian, po wielu nieudanych próbach, razem z mężem Travisem Barkerem zdecydowała się na zaprzestanie procedury in vitro. Najstarsza z sióstr Kardashian ma troje dzieci - synów Masona i Reigna oraz córkę Penelope, których ojcem jest jej były partner, Scott Disick, jednak wciąż nie doczekała się dziecka z Travisem.

To niejedyne wyznanie dotyczące dzieci i macierzyństwa, które padło z ust sióstr Kardashian w ostatnim czasie: