Kourtney Kardashian została zasypana pytaniami oraz stwierdzeniami, że jest w ciąży. Powód? Zdjęcia bez retuszu i przeróbek i poza z ręką na brzuchu. Komentarze pod postem Kourtney wyglądają tak, jakby fanki i fani celebrytki nigdy wcześniej nie widzieli kobiecego ciała.

Kourtney Kardashian odpowiada na komentarze dotyczące tego, że jest w ciąży

Parę dni temu Kourtney wstawiła na swój Instagram kadry z backstage’u jednej z kampanii, w której brała udział. Opublikowała serię surowych zdjęć w lustrze, bez retuszu, bez przeróbek. Kardashianka na sobie miała jedynie cielistą bieliznę. Pod postem pojawiła się masa komentarzy sugerujących, że Kourtney jest w ciąży!

Myślałam, że trzyma rękę na ciążowym brzuchu – brzmiał jeden z komentarzy. Na czwartym zdjęciu Kourtney faktycznie ma tam położoną swoją dłoń. Dlaczego jednak miałby być to ciążowy brzuch??

Poczekajcie chwilę, czy ja przegapiłam, że ona jest w ciąży? – brzmiał kolejny komentarz. Tym razem Kardashianka zdecydowała się odpowiedzieć. Nie, ale przegapiłaś to, jak wygląda kobiece ciało – napisała. Odpowiedź Kourtney zdobyła już prawie 12 000 polubień, a fanki i fani gratulują jej tego, że pokazuje, jak naprawdę wygląda jej sylwetka. Inni piszą, że komentarz wcale nie dotyczył jej ciała, a pozy, w której trzyma swoją dłoń na brzuchu. To przez ułożenie ręki. Rozumiem – napisała jedna z obserwatorek.

Kourtney Kardashian chciałaby mieć dzieci z Travisem Barkerem

Komentarze na temat ciąży zawsze są nie na miejscu. Nigdy nie wiadomo przez co przechodzi dana osoba. Tak samo Kourtney – celebrytka bardzo chciałaby doczekać się dziecka ze swoim nowym mężem Travisem Barkerem. Nie jest to jednak takie proste.

W marcu, gdy światło dzienne ujrzał zwiastun show „The Kardashians”, dowiedzieć się mogłyśmy i mogliśmy, że para chciałaby powiększyć swoją rodzinę. Przypomnijmy, że Kourtney ma już trójkę dzieci ze swoim byłym partnerem Scottem Disickiem, Travis ma dwójkę dzieci z poprzedniego związku z Shanną Moakler.

W reality show Kourtney otworzyła się również na temat jej doświadczeń z in vitro. Travis i ja chcemy mieć dziecko. Mój lekarz powiedział, że powinniśmy skorzystać z metody in vitro. To nie było zbyt dobre doświadczenie – wyjawiła Kourtney w „Harper’s Bazaar”.

Zobacz także:

W zwiastunie show Hulu członkini klanu Kardashian-Jenner mówi również, że „tak prosto jest oceniać i komentować innych ludzi, nie wiedząc przez co tak naprawdę przechodzą". Jej przykład pokazuje, że to zdecydowanie prawda.