Kourtney Kardashian nie zamierza już dłużej ukrywać swojego wyjątkowego stanu. Celebrytka spodziewa się pierwszego dziecka z drugim mężem, Travisem Barkerem. Po opublikowaniu viralowego już filmiku z momentu ogłoszenia radosnej nowiny podzieliła się efektami sesji ciążowej, wykonanej tuż po pamiętnym koncercie.

Kourtney Kardashian jest w ciąży

Po wielu miesiącach starań Kourtney Kardashian udało się zajść w ciążę. Radosną nowinę ogłosiła na koncercie zespołu Blink-182, którego perkusistą jest jej mąż, a zarazem ojciec dziecka, Travis Barker. Informacja o ciąży zbiegła się niemalże z rocznicą trzeciego ślubu pary, która miała miejsce kilka tygodni temu. 

Wideo z ogłoszenia ciąży celebrytka zamieściła na swoim instagramowym profilu. Na filmie, który w kilka godzin stał się viralem, skacze i uśmiecha się, trzymając w rękach transparent z napisem: Travis, I'm Pregnant, czyli „Travis, jestem w ciąży”. Kiedy mąż zauważa Kourtney, wzruszony schodzi do niej ze sceny, a po chwili przytula i całuje. To naprawdę uroczy moment, o którym show-biznes z pewnością nie zapomni.

Pierwsza sesja ciążowa Kourtney Kardashian

Dzień po ogłoszeniu ciąży Kourtney Kardashian pochwaliła się pierwszą sesją ciążową. Na zdjęciach, które opublikowała (oczywiście) na Instagramie para całuje się i przytula. W karuzeli znalazł się również kadr, na którym Travis Barker udaje, że gra na widocznie zaokrąglonym brzuchu żony. W opisie postu Kourt przyznała, że „jest przytłoczona wdzięcznością za błogosławieństwo Boga”:

Jestem przytłoczona wdzięcznością i radością za błogosławieństwo i plan Boga - napisała.

W komentarzach pod postem posypały się kolejne gratulacje i ciepłe słowa od fanów i fanek, do których oczywiście się przyłączamy!