Kilka dni temu informowałyśmy was o tym, że Kourtney Kardashian wyszła ze szpitala, do którego trafiła z powodu komplikacji związanych z ciążą. Dowiedzieliśmy się także, że Travis Barker, który ze względu na stan żony przerwał europejską trasę koncertową Blink-182, zostaje w USA. Teraz wiemy już, co się stało i że sprawa jest naprawdę poważna.

Kourtney Kardashian w ciąży trafiła do szpitala

W ubiegły piątek Blink-182, zespół, którego perkusistą jest Travis Barker, nagle przerwał trwającą trasę koncertową i odwołał kilka swoich europejskich koncertów. Przyczyną był nagły powrót Travisa do USA, który musiał zająć się „pilną sprawą rodzinną”: Z powodu pilnych spraw rodzinnych Travis musiał wrócić do domu, do Stanów. Występy w Glasgow, Belfaście i Dublinie zostały przełożone. Więcej informacji na temat jego powrotu do Europy i nowych dat koncertów podamy tak szybko, jak to możliwe – napisano w poście na Instagramie Blink-182.

Powodem nagłego powrotu muzyka były zdrowotne problemy jego ciężarnej żony, Kourtney Kardashian. Na kilka godzin przed cytowanym ogłoszeniem Travis Barker zamieścił kilka zdjęć w sali modlitewnej znajdującej się na lotnisku w Glasgow, a więc sprawa musiała być poważna.

Kourtney szpital opuściła w niedzielę. Towarzyszył jej mąż i ochroniarze. Od tamtej pory para milczała i nie komentowała nagłej hospitalizacji Kourt. Do teraz.

Kourtney Kardashian przeszła operację płodu, aby uratować życie synka

Kourtney Kardashian opublikowała na Instagramie poruszające oświadczenie na temat powodu swojej niedawnej hospitalizacji. Przyznała w nim, że przeszła operację, która była konieczna, by uratować życie jej nienarodzonego dziecka|:

Już na zawsze będę wdzięczna moim niesamowitym lekarzom za uratowanie życia naszego dziecka. Jestem dozgonnie wdzięczna mojemu mężowi, który wrócił z trasy, żeby być ze mną w szpitalu, a potem zaopiekował się mną. Moja skała. Mojej mamie dziękuję za trzymanie mnie za rękę, gdy przez to przechodziłam. Jako osoba, która miała w przeszłości trzy naprawdę łatwe ciąże, nie byłam przygotowana na strach przed pilną operacją płodu. Myślę, że nikt, kto nie przeszedł w podobnej sytuacji, nie potrafi zrozumieć tego strachu. Rozumiem i szanuję mamy, które musiały walczyć o swoje dzieci w ciąży – napisała Kourtney w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.

Chwała Bogu. Wyjście ze szpitala z moim małym chłopcem w brzuszku i bezpiecznie było najprawdziwszym błogosławieństwem zakończyła wpis.

Wpis zobrazowało równie poruszające zdjęcie ze szpitala, na którym Travis trzyma za rękę Kourtney.

Zobacz także:

Pod postem natychmiast pojawiły się tysiące komentarzy ze słowami wsparcia dla Kourtney. Zdrowia i wytrwałości życzyli jej znajomi z branży i fani. My również trzymamy kciuki za szczęśliwe zakończenie ciąży.