Kredki do brwi uważam za jeden z najtrudniejszych w obsłudze kosmetyków do makijażu. Chodzi bowiem nie tylko o to, żeby brew wyglądała dokładnie tak, jak sobie zaplanowałam, ale żeby druga była jej lustrzanym odbiciem. Jednocześnie nie mam wielkiej wprawy i po prostu liczę na takie kosmetyki, które mi to zadanie ułatwią, a nie utrudnią. Jakiś czas temu pisałam, że po długich poszukiwaniach znalazłam ołówek idealny dla amatorki. Nie byłabym jedna sobą, gdybym spoczęła na laurach. Z jednej strony wymaga tego ode mnie moja praca redaktorki urody, a z drugiej mam też wielką radość w okrywaniu kolejnych przebojów do mojej kosmetyczki. Zawodowe zacięcie i czysta ciekawość doprowadziły do marki Benefit Cosmetics. Pisałam już recenzje kilku produktach tej marki, które bardzo lubię, ale wcześniej nie miałam do czynienia z ich kosmetykami do brwi, co było sporym błędem biorąc pod uwagę fakt, że przez wiele osób są oceniane jako najlepsze z najlepszych. Tym sposobem drogi moje i kredki do wypełniania brwi Benefit Cosmetics Goof Proof Brow Pencil w końcu się przecięły i bardzo cieszę się, że tak się stało.

Kredka do wypełniania brwi Benefit Cosmetics Goof Proof Brow Pencil – Opis

Benefit Cosmetics ma sporą gamę produktów do pielęgnacji i makijażu brwi. Wśród nich jednym z bardzo wysoko ocenianych kosmetyków jest kredka do wypełniania brwi Goof Proof Brow Pencil. Jej zadaniem jest przede wszystkim działać w tych miejscach, gdzie brwi są rzadkie i wymagają uzupełnienia. Na tym jednak nie koniec. Jej ścięta końcówka pozwala też nadawać im konkretny kształt. Szczoteczka dołączona z drugiej strony może natomiast zostać użyta nie tylko do rozczesania włosków, ale również do blendowania samej kredki. Wszystko zależy od efektu, który chce się otrzymać na końcu. Kredka jest dostępna w 12 kolorach, co bardzo ułatwia znalezienie koloru, który najlepiej do nas pasuje. Na szczęście to już nie czasy, kiedy marki kosmetyczne oferują je przede wszystkim w czarnym kolorze. Tu jest cały przekrój blondów, brązów, a nawet wersja z szarym grafitem.

 

 

Kredka do wypełniania brwi Benefit Cosmetics Goof Proof Brow Pencil – Recenzja

Kredka do brwi, żeby zdała egzamin w moim przypadku, musi być po pierwsze łatwa w użyciu. W grę nie wchodzą zatem te z bardzo twardymi grafitami. Na podstawie badań, które przeprowadziła marka Benefit (wyniki są dostępne na stronie perfumerii Sephora), wiedziałam, że aż 95% uczestniczek potwierdziło, że jest łatwa w użyciu oraz wypełnianiu i kształtowaniu brwi. Miałam zatem sporą szansę, że moje wrażenia będą podobne i tak się stało. Samo opakowanie dobrze leży w dłoni, a kredką dobrze się maluje. Pomimo że chcąc pokazać jej kolor na dłoni wcale nie miałam łatwego zadania, bo nie chciała malować po skórze, tak w przypadku brwi nigdy nie miałam takiego problemu. Ścięta końcówka kredki sprawia, że można mieć nad nią pełną kontrolę nawet w tych miejscach, które wymagają precyzji. W przypadku rzadszych miejsc, które chce się uzupełnić, jest tylko wygodniej. Dodatkowym plusem kredki jest dołączona szczoteczka. Dzięki niej na koniec jeszcze przeczesuję brwi, co nie tylko układa włoski, ale też ujednolica jeszcze bardziej makijaż brwi. Na jedno brew potrzeba około 30 sekund. Mam kolor numer 3 (Warm Light Brown). Do wyboru jest jeszcze 11 innych odcieni.

Fot. archiwum prywatne

Kredka do wypełniania brwi Benefit Cosmetics Goof Proof Brow Pencil – Opinie

Moje zdanie to tylko pojedyncza opinia. Z tego powodu własne recenzje zestawiam z tymi, które w sklepach internetowych i na forach zamieszczają użytkowniczki. Ich doświadczenia są bardzo ważne i mogą być cenną wskazówką dla osób, które zastanawiają się nad zakupem nowej kredki do brwi. Całe szczęście w samej perfumerii Sephora jest ich kilkadziesiąt, więc można znaleźć informacje, które mogą przekonać lub zniechęcić do tego konkretnego kosmetyku do makijażu.

Zobacz także:

Dzięki kredce jestem w stanie narysować ładne brwi w kilka sekund. Produkt starcza na długo i ma ładne kolory – napisała wemmii na stronie perfumerii internetowej Sephora. Zajmuje mi to chwilę dłużej, ale poza tym w pełni się zgadzam.

Najfajniesza i najtrwalsza kredka z jaką miałam do czynienia. Dzięki niej przekonałam się do kredek do brwi. Łatwo się rozprowadza i pięknie wygląda przez cały dzień :) – oceniła Maja, która swoimi wrażeniami podzieliła się na stronie Sephory.

Mój ulubieniec! Ta kredka to jest moje odkrycie. Dostałam kiedyś taką mini wersję do wypróbowania przy okazji zakupów w Sephorze i sią zakochałam, począwszy od koloru kredki (nr 3) do kształtu rysika i samej aplikacji. Jest miękka, ale nie rozmazuje się, nie tworzy szablonu na brwiach, można bardzo szybko jednym pociągnięciem zrobić brew. Duża gama kolorów jest mega plusem, bardzo polecam tę kredkę, w ogóle Benefit jest ekspertem od brwi mam wrażenie ;) – szczegółowo opisała swoje doświadczenia Ewa. Jej komentarz jest dostępny w sklepie internetowym Sephora.