Temat pielęgnacji anti-aging to przede wszystkim kwestia do własnej oceny. Z jednej strony wraz z pojawiającymi się zmianami nie musimy nic robić, bo przecież są zupełnie naturalne. Z drugiej strony nie ma też przymusu, żeby na wszystko się zgadzać. Dobre kosmetyki i zabiegi pozwalają bowiem nie tylko spowolnić czas, ale nawet go cofnąć. W przypadku cery dojrzałej, na której oznaki starzenia się skóry są już widoczne, do pielęgnacji najlepiej podchodzić kompleksowo. Oznacza to, że skład wybranego kosmetyku powinien nie tylko rozwiązywać problemy, z którymi się borykamy, ale również spowalniać pojawianie się nowych zmian. Tego typu podejście można zastosować nie tylko sięgając po krem do twarzy, ale również wiele innych kosmetyków, których używa się każdego dnia. Krem pod oczy do cery dojrzałej jest jednym z nich. Chodzi o to, żeby z jednej strony wygładzał zmarszczki, a z drugiej przeciwdziałać starzeniu się skóry. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni. Nas zainteresował konkretnie kosmetyk, który jak na razie ma 100% pozytywnych opinii. Taki wynik robi wrażenie i musimy sprawdzić, co się kryje za zachwytami na jego temat.

Krem pod oczy do cery dojrzałej – Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity SPF 20

Krem pod oczy do cery dojrzałej, który do tej pory zebrał same najwyższe oceny, to Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity SPF 20. Co takiego ma do zaoferowania ten kosmetyk, że jego użytkowniczki są tak zgodne wystawiając mu najwyższe noty? Analizę warto zacząć już od samej marki, którą zainteresowała nas Beyonce. Okazało się, że gwiazda, która słynie z rozrzutności i nie oszczędza na niczym, ma w swojej kosmetyczce krem za kilkadziesiąt złotych. Skoro zdecydowała się na taki wybór, to musiał mieć do zaoferowania coś szczególnego, przez co nie mogły z nim konkurować nawet produkty z wyższej półki. Wtedy chodziło o Eucerin Aquaphor, który był bodźcem do tego, żeby dowiedzieć się więcej na temat marki, która w swoim portfolio miała znacznie więcej wysoko ocenianych dermokosmetyków. Jego obecność na liście kultowych kremów do twarzy tylko potwierdza mocną pozycję w urodowym świecie. Tym razem naszą uwagę przyciągną przeciwzmarszczkowy krem pod oczy do skóry dojrzałej. Zgodnie z obietnicą kosmetyk wypełnia głębokie zmarszczki, poprawia elastyczność skóry i nadaje jej promienny wygląd. Zawiera także ochronę UVA i UVB, a więc zabezpiecza skórę przed fotostarzeniem. Co dokładnie skrywa złota tubka kremu pod oczy Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity SPF 20?

 

 

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity SPF 20 – Opis

Zupełnie naturalnym zjawiskiem jest spadek produkcji kwasu hialuronowego i obniżenie poziomu kolagenu i elastyny w skórze wraz z wiekiem. Pomimo że nie widzimy tego gołym okiem, to jednak efekty takiego stanu rzeczy, są już trudne do przeoczenia. Skóra traci elastyczność i jędrność, a to skutkuje wystąpieniem najpierw drobnych linii, a następnie coraz głębszych zmarszczek. Widać to na wielu obszarach twarzy, a delikatna skóra wokół oczu jest na to szczególnie narażona. Krem po oczy do cery dojrzałej Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity SPF 20 powstał właśnie po to, żeby nie tylko spowolnić zmiany, ale nawet poprawić to, co już zdążyło się zadziać na skórze. Jego formuła została wyposażona w składniki o udowodnionym klinicznie korzystnym działaniu opóźniającym skutki starzenia.

Jako podstawowy czynnik wyróżniający ten krem na tle pozostałych jest innowacyjne połączenie długołańcuchowego i krótkołańcuchowego kwasu hialuronowego oraz zawartość arctiin, która jest substancją o udowodnionym działaniu przyspieszającym odnowę kolagenu w skórze. Dzięki wykorzystaniu właśnie takich składników kosmetyk jest w stanie wpływać nawet na głębsze zmarszczki i wygładzać oraz ujędrniać skórę wokół oczu. Dodatkowo kosmetyk ma jeszcze jeden istotny komponent w swojej formule. Zawiera filtry SPF 20 dające ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, które nie tylko może negatywnie odbić się na zdrowiu skóry, ale również odpowiada za przyspieszenie jej starzenia się. Z dodatkowych informacji, krem jest bezzapachowy, nie zatyka porów, został przetestowany okulistycznie i nadaje się dla osób noszących soczewki kontaktowe. Jego lekka formuła pozwala, żeby był stosowany nie tylko solo, ale nawet pod makijaż.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity SPF 20 – Opinie

Pisaliśmy, że krem pod oczy Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity SPF 20 zwrócił naszą uwagę za sprawą samych najwyższych ocen. Na szczęście użytkowniczki nie zostawiły jedynie gwiazdek, a także obszerne recenzje, w których jasno podkreśliły zalety kremu. Co dokładnie zauważyły podczas używania właśnie tego kosmetyku?

Zobacz także:

Krem pod oczy jest bardzo wydajny i przyjemne się go nakłada. Bardzo dobrze go toleruję, nie odczuwam swędzenia ani pieczenia jak w przypadku wielu innych produktów. Stosuję go rano i wieczorem. Po około tygodniu zauważyłam, że drobne zmarszczki uległy redukcji. Serdecznie polecam ten krem – napisała jedna z użytkowniczek.

Produkt spełnia moje oczekiwania we wszystkich punktach. Jego jakość i wykonanie są bardzo dobre. Gdy stosuję go regularnie, śmieję się jeszcze chętniej i nie obawiam się zmarszczek pod oczami – napisała inna z zadowolonych internautek, która wypróbowała krem pod oczy Eucerin na własnej skórze.

To mój ulubiony produkt! – czytamy w innym komentarzu, w których choć brakuje konkretów, to jednak mamy informację, że jest oceniany zdecydowanie na plus.