Kris Jenner w teledysku Meghan Trainor

Założycielka najsłynniejszego celebryckiego klanu na świecie wystąpiła w teledysku do najnowszej piosenki Meghan Trainor „Mother” i.... powiedzieć, że skradła show, to nic nie powiedzieć.

Nagranie wyreżyserowała Charm La'Donna, a 67-letnia Kris Jenner zaprezentowała się w nim w białej jedwabnej sukni z gigantycznymi bufiastymi rękawami, szytej na zamówienie przez Cult Gaia. Do kreacji dobrane zostały długie białe rękawiczki w stylu iście operowym, a także okazałe diamentowe kolczyki i naszyjnik. Całości dopełniła fryzura pixie w kolorze platynowego blondu. Po zmianie stroju i scenerii widzimy momagerkę w czarnej sukni sięgającej podłogi i rękawicach od Christiana Sirano.

Gdy Jenner synchronizuje usta do słów refrenu (Jestem twoją matką, słuchaj mnie. Przestań tłumaczyć, nikt cię nie słucha. Powiedz mi, kto pozwolił ci mówić? Jestem twoją matką, słuchaj mnie), wypada... bardzo przekonująco. W końcu jest matką gwiazd i milionerek, trudno o bardziej adekwatną osobę.

Reakcje na występ Kris Jenner u Meghan Trainor

Po publikacji wideo słynne córki Kris Jenner nie kryły dumy w związku z faktem, że przyszły na świat jako jej dzieci. Na Instagramie nie mogą nachwalić się występu rodzicielki. Khloe Kardashian skomentowała:

Przestań, ku*wa, krzyczę! Ku*wa, krzyczę! O mój Boże, dzięki Bogu. To naprawdę moja mama! Jakie mam szczęście?? Meghan, bądźmy siostrami.

Równie entuzjastyczna była odpowiedź Kourtney, która stwierdziła z niekłamanym podziwem: TO JEST MOJA MATKA.

Kardashianki nie są jedynymi gwiazdami, na których najnowszy występ Kris zrobił kolosalne wrażenie. Sama Meghan Trainor – która jest obecnie w drugiej ciąży z mężem Darylem Sabarą – również wyraziła uznanie dla 67-letniej celebrytki, która wystąpiła w jej teledysku. W swoich mediach społecznościowych artystka opublikowała krótkie wideo z pracy nad klipem, a całość podpisała:

Kris Jenner jest moją matką  – zostałam adoptowana.

Gwiazda „Stranger Things”, Millie Bobby Brown, również stwierdziła bez krygowania: To moja matka. Aktorka Selma Blair zwróciła się zaś do autorki utworu słowami: Super duper. Kocham tę Kris Jenner i Ciebie.

Zobacz także:

Czemu materiał budzi tak ogromne poruszenie i zainteresowanie? Zobaczcie same i sami!