O Kristen Stewart już dawno nie było tak głośno. Do kin na całym świecie wchodzi właśnie dramat biograficzny „Spencer”, w którym gwiazda brawurowo wcieliła się w postać księżnej Diany. Jak twierdzą autorzy pierwszych recenzji mocno wyczekiwanego filmu, jest to jedna z najlepszych kreacji w jej dotychczasowej karierze. Jakby tego było mało, aktorka podzieliła się właśnie gorącą informacją na temat swojego życia prywatnego. Podczas rozmowy ze znanym dziennikarzem i showmanem, Howardem Sternem, sławna 31-latka potwierdziła bowiem, że jest już po słowie ze swoją partnerką!

Kristen Stewart zaręczyła się ze swoją dziewczyną

Pobieramy się, to się dzieje! - ogłosiła z radością Kristen Stewart we wtorek 2 listopada 2021 roku na antenie amerykańskiej rozgłośni Sirius XM.

Przypomnijmy, że gwiazda filmów z serii „Zmierzch” wspominała po raz pierwszy o poważnych zamiarach wobec swojej ukochanej już w 2019 roku. Mówiła wtedy, że już nie może się doczekać momentu, gdy się jej oświadczy. Co ciekawe, z najnowszego wywiadu z Kristen wynika, że w międzyczasie jej wizja odnośnie zaręczyn uległa zmianie o 180 stopni. Ostatecznie bowiem to ona usłyszała pytanie „czy wyjdziesz za mnie?” od swojej partnerki, a nie na odwrót.

Chciałam, żeby to mi się oświadczono - przyznała szczerze odtwórczyni roli Belli Swan. - Myślę, że bardzo wyraźnie dałam jej do zrozumienia, że tego pragnę, a ona to zrealizowała - dodała aktorka.

Kim jest Dylan Meyer – narzeczona Kristen Stewart?

Przyszłą żoną Kristen Stewart jest starsza od niej o trzy lata Dylan Meyer. Kobieta, podobnie jak jej sławna narzeczona, jest związana z branżą filmową – spełnia się w Hollywood jako scenarzystka, aktorka i producentka. Największy rozgłos zyskała do tej pory jako współautorka scenariusza do komediodramatu „Moxie” (film można obejrzeć na Netflix). W związku z Kristen jest od sierpnia 2019 roku.

Przypomnijmy, że Kristen Stewart w przeszłości spotykała się m.in. z Michaelem Angarano i Robertem Pattinsonem oraz wokalistką zespołu PVRIS, Lynn Gunn. W 2017 roku potwierdziła, że jest osobą biseksualną.

Wspólne zdjęcia Kristen Stewart i jej narzeczonej znajdziecie w naszej galerii.