Kristen Stewart należy do grona najpopularniejszych aktorek na świecie. Często mówi się o niej nie tylko w związku z nowymi rolami czy projektami, w które jest zaangażowana, ale również w kontekście jej wizerunku. Gwiazda uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Szczególnie, jeśli chodzi o włosy. Już wiele razy zmieniała ich kolor (od pewnego czasu stawia na ciepłe odcienie blondu), poza tym bawiła się ich długością. W styczniu 2022 roku Kristen Stewart „pochwaliła się” efektami kolejnej metamorfozy. Jak wygląda w bottleneck bangs, czyli najmodniejszej grzywce na ten sezon? Sprawdźcie. 

Kristen Stewart zmieniła fryzurę! Jak wygląda w bottleneck bangs?

Ostatnio Kristen Stewart pojawiła się w programie „The Late Show With Stephen Colbert”. Z tej okazji odtwórczyni roli głównej w filmie „Spencer” założyła białą koszulę, garniturowe spodnie, buty na obcasie z charakterystycznym wiązaniem oraz krawat, ale – uwaga – niezawiązany. Swoją stylizację dopełniła za pomocą minimalistycznej biżuterii ze srebra. Uwagę zwróciła również jej fryzura. Kristen Stewart przyszła do studia w upiętych do góry włosach, do tego z grzywką, która uchodzi teraz za najmodniejszą. Bottleneck bangs, bo właśnie o niej mowa, określana jest mianem młodszej siostry curtain bangs. Jest absolutnym hitem i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższej przyszłości. 

Bottleneck bangs, czyli...? Spieszymy z odpowiedzią. Jak sama nazwa wskazuje, jej kształt jest inspirowany szyjką od butelki (za jej stworzenie odpowiada Tom Smith, czyli uznany stylista fryzur i dyrektor kreatywny marki Evo Hair). Subtelnie rozchodzi się na boki i odsłania środkową część czoła. Różni się od tak zwanej grzywki – zasłonki swoją długością. W przypadku bottleneck bangs włosy na czole są zdecydowanie krótsze. Nie mamy wątpliwości, że spodoba się fankom oraz fanom estetyki lat 70. 

Potrzebujecie inspiracji? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie czekają najświeższe zdjęcia w Kristen Stewart w grzywce w stylu bottleneck. Warto się nią zainspirować w tym roku.