21 kwietnia to wyjątkowa data dla członkiń i członków rodziny królewskiej, dla ich fanek i fanów z całego świata, jak również dla obywatelek i obywateli Wielkiej Brytanii. To właśnie tego dnia królowa Elżbieta II obchodzi swoje urodziny. W tym roku skończyła 96 lat. W związku z tym – zgodnie z wieloletnią tradycją – Pałac Buckingham opublikował nowe zdjęcie najdłużej panującej monarchini. Padło na fotografię, która nie tylko zachwyciła, ale również zaskoczyła wiele osób. Dlaczego? Sprawdźcie poniżej. 

Królowa Elżbieta II obchodzi 96. urodziny! Jej nowe zdjęcie zachwyciło fanki oraz fanów

Z okazji 96. urodzin królowej Elżbiety II na oficjalnych profilach brytyjskiej rodziny królewskiej w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem pojawiło się jej najnowsze zdjęcie. Jubilatka pozuje na nim w towarzystwie dwóch kucyków – Bybeck Katie oraz Bybeck Nightingale, które wezmą udział w Królewskim Pokazie Koni w Windsorze. Fotografia, która zachwyciła, a zarazem zaskoczyła fanki oraz fanów słynącej z miłości do zwierząt monarchini, została wykonana zaledwie kilka tygodni temu. Wszystko wskazuje więc na to, że (mimo przejściowych problemów zdrowotnych) pozostaje w dobrej kondycji.

Królowa Elżbieta skończyła 96 lat. Jak będzie świętować urodziny?

Warto wspomnieć, że królowa Elżbieta II świętuje urodziny dwa razy w roku. Prywatnie i publicznie. Monarchini przebywa teraz w posiadłości Sandringham w Norfolk, która była szczególnie bliska sercu księcia Filipa. Natomiast w czerwcu zorganizowane zostaną oficjalne uroczystości. Zasługują one na miano wyjątkowych. Zostaną bowiem połączone z platynowym jubileuszem, czyli 70-leciem królowej Elżbiety II na tronie. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.