Praca szuka człowieka! Po testerze gier planszowych i łamigłówek, a także opiekunie flamingów na Bahamach przyszedł czas na kolejną – interesującą ofertę. Tym razem idealnego pracownika szuka królowa Elżbieta II. O jaką posadę chodzi? Okazuje się, że brytyjska monarchini chce zatrudnić szefa ds. zaangażowania cyfrowego (Head of Digital Engagement), czyli osobę, która zajmie się obsługą jej mediów społecznościowych. Brzmi interesująco, prawda?

Królowa Elżbieta II szuka osoby, która będzie obsługiwać jej media społecznościowe!

Na stronie internetowej The Royal Household, za pośrednictwem której rodzina królewska poszukuje nowych pracowników, możecie przeczytać o szczegółach oferty. Królowa Elżbieta II chce zapłacić swojemu social media nindży od 45 do 50 tysięcy funtów rocznie. Wysokość wynagrodzenia nowego pracownika Pałacu Buckingham zależy od jego doświadczenia. A co będzie należeć do obowiązków szefa ds. zaangażowania cyfrowego? Jego główne zadanie to stworzenie, a następnie rozwijanie komunikacji cyfrowej za pomocą popularnych platform społecznościowych. Co więcej, będzie zarządzał kilkuosobowym zespołem specjalistów ds. mediów cyfrowych. W Pałacu Buckingham zostanie zorganizowana uroczysta kolacja? A może królowa Elżbieta II pojawi się na uroczystej gali? Szef ds. zaangażowania cyfrowego musi zadbać o to, aby jak najwięcej osób zobaczyło, czym aktualnie zajmują się członkowie royal family – niezależnie od okazji.

Królowa Elżbieta II rezygnuje z naturalnych futer! >>>

Jeżeli jesteście zainteresowani pracą u boku królowej Elżbiety II, spieszcie się! Jak podają brytyjskie media, oferta Pałacu Buckingham cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Aplikować możecie (tylko!) do 24 grudnia 2019 roku. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy szef ds. zaangażowania cyfrowego będzie musiał stworzyć nowe profile monarchini w mediach społecznościowych - niezależne od pozostałych członków rodziny królewskiej. Przypomnijmy, że teraz poczytania królowej Elżbiety II możemy śledzić na Instagramie na koncie @theroyalfamily.