Lato powoli nieubłaganie dobiega końca, a w świecie telewizji oznaczać może to tylko jedno. Największe stacje komercyjne już od kilku tygodni dwoją się i troją, aby zrobić szum wokół swojej oferty programowej na nowy sezon. TVN jak co roku zorganizował z tej okazji huczną konferencję z udziałem swoich największych gwiazd. W czwartek w warszawskiej hali EXPO XXI nie zabrakło więc takich osobistości jak Magda Gessler czy Kuba Wojewódzki. O ile jednak wymieniona dwójka nie miała zbyt wiele czasu dla zgromadzonych na miejscu dziennikarzy, licznych wywiadów z chęcią udzielała za to ekipa programu, o którym tego dnia było zdecydowanie najgłośniej - „Dzień Dobry TVN”.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski o Małgorzacie Rozenek i Krzysztofie Skórzyńskim

Podczas formalnej części konferencji Marcin Prokop ogłosił parę prowadzących poranny magazyn. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, zostali nimi Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Jeszcze zanim ta wiadomość wybrzmiała oficjalnie ze sceny, zaczepiliśmy na czerwonym dywanie Paulinę Krupińską-Karpiel i Damiana Michałowskiego, aby wypytać ich o ostatnie zmiany w śniadaniówce.

Uważam, że to będzie naprawdę strzał w dziesiątkę. Małgosia Rozenek jest wyjadaczką - stwierdził Michałowski w wywiadzie dla glamour.pl.

Paulina Krupińska jest również spokojna o powodzenie nowej pary. Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki twierdzi, że Rozenek i Skórzyński będą z pewnością uzupełniać się swoją wiedzą i obszarami zainteresowań.

To jest dziewczyna orkiestra. Miała okazję sprawdzić się w różnych programach. Wydaje mi się, że w tej naszej lifestyle'owej, śniadaniowej telewizji też się sprawdzi. Jest duża przestrzeń. Tak naprawdę każdy znajdzie tam coś dla siebie. Krzysiek Skórzyński jest fachowcem przez wielkie 'F'. To jest dziennikarz z krwi i kości. Jeżeli nawet w niektórych rewirach Małgosia mogłaby czuć się niepewnie, to na pewno Krzysiu wesprze ją obronną ręką - wyjaśniła Krupińska.

I w drugą stronę też - wtrącił Michałowski.

I w druga stronę. Bo też mamy w swoim programie takie różne tematy stricte kobiece. Chociaż Damian jest świetnym przykładem i dowodem na to, że żadnych tematów, nawet kobiecych, się nie boi - kontynuowała Paulina.

Absolutnie nie. „Dzień Dobry TVN” to jest taka poranna lokomotywa całego TVN-u. I do tej lokomotywy po prostu czasami potrzebujemy nowych maszynistów i maszynistek. Jeżeli oni będą ze sobą współpracować: Krzysiek będzie ładował węgiel na łopatę Małgosi, Małgosia będzie dorzucała do tej lokomotywy, no to my naprawdę daleko zajedziemy - dodał Damian.

Cały wywiad z Pauliną Krupińską-Karpiel i Damianem Michałowskim możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz także:

Zgadzacie się, że duet Rozenek i Skórzyński będzie hitem porannego pasma głównej anteny TVN?