Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że „odchodzą” z rodziny królewskiej na początku tego roku. Minęły blisko dwa miesiące, ale temat ten wciąż wzbudza wiele emocji. Księżna i książę Sussex wyprowadzili się do Kanady – starają się rozpocząć swoje życie na nowo. Meghan Markle szuka agenta lub agentki, prawdopodobnie powróci do aktorstwa. Para chciała nawiązać również współpracę z bankiem inwestycyjnym Goldman Sachs i zaangażować się w działalność charytatywną. Jednak „wypisanie się” z rodziny królewskiej jest bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać. Meghan Markle i książę Harry przestaną oficjalnie należeć do brytyjskiej rodziny królewskiej pod koniec marca. Do tej pory będą musieli wywiązać się jeszcze z kilku książęcych obowiązków. Właśnie dlatego wnuk królowej Elżbiety II przyleciał na chwilę do Wielkiej Brytanii. Przy okazji wyjaśnił, jak należy się teraz do niego zwracać.

Książę Harry zrzekł się tytułu i wyjaśnił, jak się do niego zwracać!

Książę Harry pojawił się w Edynburgu, gdzie trwa szczyt klimatyczny Travalyst. Podejmowany podczas konferencji problem to ochrona środowiska a negatywne skutki podróży lotniczych. Książę Sussex przybył na szczyt pociągiem – towarzyszyła mu policja ze Scotland Yardu. Ale uczestnicy konferencji szybko zauważyli, że książę Harry i inni członkowie rodziny królewskiej podróżują zazwyczaj prywatnymi odrzutowcami. Wszystko wskazywało na to, że syn tragicznie zmarłej księżnej Diany czuł się bardzo niekomfortowo.

Jednak zanim wyszedł na scenę i rozpoczął swoją przemowę, wyjaśnił, jak się do niego zwracać. Za kulisami poprosił, aby mówić po prostu „Harry”. A więc, panie i panowie, przywitajcie Harry’ego… - powiedziała Ayesha Hazarika, prowadząca szczytu Travalyst. Teraz nie mamy już wątpliwości, jak zwracać się do młodszego wnuka królowej Elżbiety II.

Szczere wyznanie księcia Harry'ego na temat Megxitu wzruszy was do łez >>>