Tęskniliście za postacią Rachel Zane z serialu W garniturach, którą przez 7 lat grała Meghan Markle? Niewykluczone, że już za moment księżną Sussex ponownie zobaczymy na ekranie. Żona księcia Harry'ego intensywnie poszukuje bowiem... agenta lub agentki. To oznacza, że wraca do gry! Nie ma co ukrywać, że jej wartość rynkowa dzięki małżeństwu z księciem Harry'm i rozgłosie, który zyskali jako para, zdecydowanie wzrosła i spokojnie pozwoli na utrzymanie rodziny po opuszczeniu brytyjskiego dworu. Jeśli ominęła Was ta informacja, to w styczniu tego roku Harry i Meghan zrezygnowali z obowiązków księcia i księżnej Sussex, przeprowadzili się do Kanady wraz z synkiem i tym samym ogłosili, że od teraz chcą być niezależni finansowo.

To, że kariera Meghan Markle (czego jej życzymy!) może za moment nabrać szalonego tempa świadczy fakt, że brytyjski dzienniki The Time zaledwie chwilę po decyzji o zrzeczeniu się tytułów przez parę ogłosił, że 38-latka podpisała kontrakt z Disney'em! Jak twierdzą informatorzy, użyczyła głosu postaci w jednej z bajek, a całe honorarium postanowiła przekazać na rzecz organizacji Elephants Without Borders, działającej na rzecz ochrony zwierząt przed kłusownictwem. Podobno całość została zrealizowana jeszcze w ubiegłym roku, a więc kiedy formalnie Meghan była jeszcze pełnoprawną członkinią królewskiej rodziny. Zatrudnienie agenta lub agentki ma więc pomóc jej w zdobywaniu kolejnych projektów, podobnie jak przeprowadzka do... Los Angeles! Jak się okazuje, para zadecydowała o przeniesieniu się z Kanady do Miasta Aniołów, skąd pochodzi Markle. Wspólnie rozpoczęła już poszukiwania domu, w którym mogliby zatrzymać się na okres wakacji wraz z synkiem, Archie'm Harrisonem. Póki co sprawdzają różne możliwości online, a także kwestie bezpieczeństwa i ochrony w danym miejscu, co wydaje się być kluczowe patrząc na zainteresowanie nimi ze strony mediów i fanów. Na pewno wpływ na decyzję ma również fakt, że w Los Angeles mieszka mama Meghan Markle, Doria Ragland. I oczywiście Los Angeles z Hollywood wydaje się idealnym miejscem na rozwijanie kariery po wystąpieniu z rodziny królewskiej. Szczególnie, że chief content officer Netflixa Ted Sarandos potwierdził, że jest zainteresowany współpracą z książęcą parą, a sam Harry wspólnie z Oprah Winfrey przygotowuje program dla Apple TV+ o zdrowiu psychicznym. Księżna Sussex natomiast będzie musiała znaleźć dla siebie nową rolę na miarę Rachel Zane, bowiem ostatni odcinek Suits wyemitowano w ubiegłym roku.

Kto wie, czy powiązania pary z telewizją i filmem, chęć rozwijania kariery aktorskiej księżnej nie spowoduje, że Meghan Markle i książę Harry na dłużej zatrzymają się w Los Angeles? W końcu... już nie raz zaskoczyli wszystkich.

Zobacz także: To już pewne! Królowa pozbawiła Meghan i Harry'ego tytułów królewskich. Jest oficjalne oświadczenie