Narodziny kolejnych potomków rodziny królewskiej od zawsze wzbudzają ogromne emocje. Nic więc dziwnego, że fani royal family zwrócili uwagę na doniesienia związane z (domniemaną) ciążą Kate Middleton. Spekulacje na ten temat pojawiają się w mediach od miesięcy. Jednak nic nie wskazuje na to, aby książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis mieli doczekać się rodzeństwa. Księżna Kate zdradziła w rozmowie z fanem, co jej mąż – książę William sądzi o kolejnym dziecku.

Książę William nie chce mieć czwartego dziecka? Kate Middleton zdradziła, co jej mąż sądzi o powiększeniu rodziny!

Czwarte dziecko? Kilka miesięcy temu jeden z fanów rodziny królewskiej zapytał wprost, czy księżna i książę Cambridge chcą powiększyć rodzinę w najbliższym czasie. Kate Middleton odparła, że książę William mógłby być nieco zaniepokojony takim scenariuszem. Pisałyśmy o tym TUTAJ. Ostatnio temat powrócił. Księżna Kate i książę William odwiedzili miejscowość Bradford w hrabstwie West Yorkshire. Oczywiście znaleźli chwilę na rozmowę z fanami royal family.

Jeden z nich – Josh Macplace przyznał, że za każdym razem, gdy na świat przychodziły dzieci księżnej i księcia Cambridge, wysyłał im kartki z gratulacjami. Uroczo, prawda? Ale to nie wszystko! Podczas krótkiej pogawędki fan pary książęcej dowiedział się, że nie będzie miał kolejnej okazji do wysłania kartki z gratulacjami. Kate Middleton zdradziła bowiem, że jej mąż nie chce mieć więcej dzieci. Nie sądzę, aby William chciał powiększyć rodzinę – miała powiedzieć księżna. Zaskoczeni?

Kate Middleton ma nową fryzurę! Zobaczcie, jak księżna wygląda w jaśniejszych włosach >>>