O ile nowości wydawnicze pod każdym innym hasłem można znaleźć wszędzie i kierując się własnym kluczem łatwo złowić prawdziwe perełki, o tyle ten dział pozostaje na uboczu i dostępny jest raczej wąskiemu gronu czytelników, a w praktyce - tylko znawcom tematu. I nawet gdyby chciało się sięgnąć po dobrą książkę erotyczną nie wiadomo, jak ani czego dokładnie szukać.

Google okauje się słabym doradcą, dlatego w tej kwestii zasięgnęliśmy opinii ekspertów. O warte polecenia pozycje pytamy redaktorki dedykowanego dziewczynom magazynu G’rls Room, które na łamach własnego serwisu przekonują, że to ważne, w jaki sposób mówi się o prawach kobiet, seksualności, o pozytywnym podejściu do ciała i zmysłów.

Orgazm jest dobry dla naszego ciała. Oto 5 jego pozytywnych skutków

W 7 numerze „G’rls ROOM” (na rynku w połowie października) dużo miejsca poświęcamy erotyce, przyglądamy się też erotycznym książkom, pytamy o nie zarówno czytelniczki, jak i pisarki. Jesteśmy zdania, że to, co nas podnieca, to bardzo indywidualna sprawa, dlatego zachęcamy do czytania ulubionych eroksiążek bez cenzurowania się, myślenia, że to nie wypada, bo to słaba książka, wulgarna etc.

Sprawdźcie, po jakie książki erotyczne warto sięgnąć niezależnie od tego, czy to pierwsza taka pozycja w waszych rękach, czy znacie temat od podszewki!

10 filmów, w których sceny seksu są tak mocne, że niektórzy z Was nie powinni ich oglądać!