Życie prywatne członków i członkiń rodziny królewskiej wzbudza wielkie zainteresowanie. Nie tylko wśród obywatelek oraz obywateli Wielkiej Brytanii. Do grona tych najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych należą księżna Kate i książę William. Mają córkę i dwóch synów, natomiast pod koniec kwietnia tego roku świętowali 11. rocznicę ślubu. Ku zaskoczeniu wielu osób nie opublikowano z tej okazji ich wspólnego zdjęcia na profilach Pałacu w mediach społecznościowych. Kilka tygodni później w mediach pojawiły się informacje, według których księżna Kate i książę William rozstali się. Czy to prawda?

Księżna Kate i książę William rozstali się?

Informacje o separacji oraz rozstaniu pary (w sieci pojawiły się różne wersje wydarzeń) wzbudziły niemałe emocje wśród fanek i fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Wczoraj (18 maja) serwis „MSN” opublikował artykuł, którego autorka bądź autor twierdził, że księżna Kate i książę William zdecydowali się na zakończenie małżeństwa. Co więcej, księżna Cambridge miała wyprowadzić się z ich domu wraz z dziećmi – księciem George’em, księżniczką Charlotte oraz księciem Louisem. 

Wszystko wskazuje na to, że doniesienia wspomnianego portalu zostały oparte na artykule opublikowanym chwilę wcześniej na francuskiej stronie internetowej „Oh My Mag”. Całość wydawała się jednak mało prawdopodobna. W związku z tym dziennikarze i dziennikarki amerykańskiej edycji „Newsweek” skontaktowali się z francuskim serwisem, a następnie poprosili o wyjaśnienia. Odpowiedź? Zaskakuje. Według rzecznika prasowego firmy Groupe Cerise, do której należy „Oh My Mag”, informacje zawarte w artykule są nieprawdziwe. Z kolei materiał został opublikowany przez przypadek. Co ważne, już go usunięto. Podobnie jak artykuł, który pojawił się na stronie „MSN”.

Fanki oraz fani royalsów mogą być spokojni o małżeństwo Kate Middleton i księcia Williama. Okazuje się, że wcale nie planują rozstania. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.