Księżna Kate została zauważona w towarzystwie swojej mamy. Jak twierdzą internauci, „widać, że ma za sobą trudny czas”. Poznajcie szczegóły.

Operacja księżnej Kate – wszystko, co wiemy na ten temat

Księżna Kate ostatni raz widziana była publicznie w grudniu ubiegłego roku. W styczniu dotarły do nas smutne informacje na temat złego stanu zdrowia żony księcia Williama. Z oświadczenia wydanego przez biuro prasowe royalsów dowiedzieliśmy się, że przeszła zaplanowaną operację jamy brzusznej, a do królewskich obowiązków wróci dopiero po Świętach Wielkanocnych.

W połowie stycznia, po kilkunastodniowym pobycie w prestiżowej The London Clinic żona księcia Williama przeniosła się na czas rekonwalescencji do królewskiej rezydencji Adelaide Cottage położonej na terenie Windsor Home Park. Do teraz nikt nie wiedział, jak operacja wpłynęła na wygląd przyszłej królowej i jaki był konkretny powód jej hospitalizacji.  

Księżna Kate na pierwszym zdjęciu od czasu operacji

Kilkadziesiąt godzin temu paparazzi „przyłapali” księżną podczas podróży samochodem w towarzystwie mamy, Carole Middleton. Na zdjęciu, które lotem błyskawicy obiegło sieć, księżna siedzi na fotelu pasażera w dużych okularach przeciwsłonecznych. Ujęcie zostało wykonane w okolicach zamku Windsor. 

Nowe zdjęcie księżnej Kate jest już viralem na TikToku, Instagramie i Twitterze (X). Komentujące je osoby są zmartwione wyglądem przyszłej królowej Wielkiej Brytanii. Wiele osób zwraca uwagę na fakt, że to nie ona prowadziła samochód, a zatem możliwe jest, że po prostu z powodów zdrowotnych nie może tego robić.

„Wygląda na zaniepokojoną i nieszczęśliwą”,

„Choroba odbiła się na jej wyglądzie”,

Zobacz także:

„Jest strasznie smutna” – czytamy po fotografiami.

Też odnosicie wrażenie, że coś jest nie tak?