76. gala wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych, czyli BAFTA, wywołała niemałe poruszenie w mediach oraz mediach społecznościowych. Najważniejsze są oczywiście wyniki (w gronie laureatek i laureatów znaleźli się m.in. Austin Butler, Cate Blanchett i Emma Mackey). Jednak uwagę zwróciły również kreacje gości, a także gościń. Nie dało się przejść obojętnie obok Kate Middleton, która w niedzielny wieczór założyła suknię marki Alexander McQueen, a do tego m.in. kolczyki z sieciówki. Kosztują mniej niż 80 zł.

BAFTA 2023: gwiazdy na czerwonym dywanie. Książę William i księżna Kate, Florence Pugh, Paul Mescal i inni 

Nagroda BAFTA to marzenie wielu twórców i twórczyń, a co za tym idzie: jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. Nic więc dziwnego, że okazało się aż tak interesujące dla topowych gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Florence Pugh, Paul Mescal, Sophie Turner oraz Viola Davis. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć również księcia Williama, który mu patronuje, a także towarzyszącej mu księżnej Kate

BAFTA 2023: Księżna Kate zachwyciła w białej sukni i kolczykach z sieciówki

O stylizacji Kate Middleton mówią dziś wszyscy. Członkini rodziny królewskiej pojawiła się w Royal Festival Hall w Londynie w białej sukience maxi od domu mody Alexander McQueen. A swój look uzupełniła o długie rękawiczki w kolorze czarnym, kopertówkę ze złotym wykończeniem oraz (ku zaskoczeniu wielu osób) kaskadowe kolczyki z Zary. Są dość masywne i wyróżniają się elementami w kształcie kwiatów. Co więcej, zostały ozdobione kryształkami. Biżuteria, którą księżna Kate wybrała na czerwony dywan, kosztują 79,90 zł, a ich zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii (na dole strony). Niestety obawiamy się, że może wystąpić problem z ich dostępnością. 

Warto zaznaczyć, że nie był to pierwszy raz, gdy księżna Kate postawiła na projekt z sieciówki. W swojej garderobie ma więcej rzeczy z Zary. Można tam znaleźć również akcesoria, które były dostępne na platformie ASOS.