Wakacyjny romans, Kolejna dziewczyna na chwilę – pisano o relacji Wojewódzkiego i Markowskiej, gdy ta wyszła na jaw. Dziś wiemy, że para, której nikt nie dawał szans jest ze sobą naprawdę szczęśliwa, a w grę wchodzi nawet ślub! Tak, my też jesteśmy zaskoczone, a to wszystko, co wiemy na temat potencjalnej zmiany stanu cywilnego samozwańczego „króla TVN”.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska - krótka historia związku „króla TVN” i uczestniczki „Top Model”

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska po raz pierwszy razem zostali zauważeni w wakacje 2022 roku. Najpierw przyłapano ich na randce na gdyńskiej plaży, później widziano ich na Open'erze, ale na oficjalne potwierdzenie musieliśmy poczekać aż do października. Wtedy po raz pierwszy razem pojawili się publicznie. Para przyszła wspólnie na premierę spektaklu „Bliżej” w Teatrze 6. piętro. Ze zdjęć i relacji naocznych świadków wiemy, że zakochani nie odstępowali się na krok. I mimo, że nie okazywali sobie czułości, gołym okiem było widać, że są dla siebie kimś więcej niż przyjaciółmi. 

Gdy fanki i fani celebryckiej pary zaczęli wierzyć, że połączyło ich prawdziwe uczucie, w mediach pojawiły się sensacyjne newsy o rozstaniu. Na początku sierpnia 2023 roku rodzime serwisy plotkarskie poinformowały, że modelka i dziennikarz nie są już razem, a Anna ma już nowego chłopaka, którym jest Sebastian Fabijański. Informacje te finalnie okazały się wyssaną z palca pogłoską, a Wojewódzki i Markowska nawet przez moment wydawali się nimi przejmować.

Plotki o rozstaniu to nic przy tym, co właśnie padło z ust samego Wojewódzkiego. Jak się okazuje, para ma się świetnie, a w grę wchodzi nawet ślub!

Kuba Wojewódzki o ślubie z Anną Markowską: „Jeżeli moja partnerka będzie chciała...”

Informację o potencjalnym ślubie z Anną Markowską Kuba Wojewódzki ujawnił w swoim programie. W odcinku, którego gościnią była Monika Olejnik „król TVN” ujawnił nieznane dotąd szczegóły relacji z modelką, jasno dając do zrozumienia, że ma wobec ukochanej poważne zamiary. 

– Coś się zmienia, mężczyźni coraz częściej chodzą na urlop tacierzyński. Ty też byś na taki poszedł? – zapytała dziennikarza Monika Olejnik.

– Ja bym poszedł na „dziadkowe”. Znasz moje plany rodzinne, ale tego wolałbym nie poruszać – odpowiedział gościni w swoim stylu.

Zobacz także:

– Ale dlaczego, skoro znasz moje sprawy intymne. Kiedy się ożenisz, Kubo? – drążyła Monika Olejnik.

I choć nikt się tego nie spodziewał, Wojewódzki zdobył się na szczere wyznanie. Dziennikarz obwieścił, że jest gotów ożenić się z Anną Markowską, jeśli ona będzie sobie tego życzyła:

Skoro już pytasz, to ostatnio w moim życiu nastąpił takim przełom, że pomyślałem sobie: Jeżeli moja partnerka będzie chciała, to się z nią ożenię. Mało tego, i to z nią! - zadeklarował Wojewódzki.

Trochę sobie nie wyobrażamy tego „ślubu stulecia”, ale może właściwie powinnyśmy? Tak czy siak, życzymy parze dużo miłości!