Niedawno na profilu @glamourpoland na Instagramie nasza redaktor prowadząca, Ismena Dąbrowska opublikowała zdjęcie przedstawiające niezwykle inspirujący (i równie piękny) kubek z napisem Girl Boss. Okazało się, że nie tylko nas zachwycił - zadałyście nam mnóstwo pytań à propos tego, skąd pochodzi lub gdzie można znaleźć podobne. Niestety tamten został przywieziony ze Stanów Zjednoczonych. Jednak wasze zainteresowanie zmotywowało nas do rozpoczęcia poszukiwań najpiękniejszych instagramowych kubków dostępnych w Polsce.

Gdzie kupić instagramowy kubek?

Oczywiście, instagramowe kubki dostaniecie w sklepach z wyposażeniem wnętrz. My odkryłyśmy naprawdę piękne modele na przykład w Home&You. Jednak te, które najbardziej nas zachwyciły - w kształcie jednorożca, z motywem kotów lub flamingów - znalazłyśmy w najpopularniejszych sieicówkach, między innymi w Sinsay, H&M oraz w Stradivariusie. Ich ceny są bardzo korzystne, zaczynają się już od kilkunastu złotych.

Za co kochamy instagramowe kubki?

Podpowiedziałyśmy już, gdzie je kupić. Ale wielu z was wciąż może się zastanawiać: skąd ten zachwyt nad kubkami? Otóż, uwielbiamy je za napisy w stylu Girl Boss oraz inne motywujące hasła, którymi często są ozdabiane. Poza tym, one są po prostu piękne! Przyciągają swoim wyjątkowym designem i uzależniają ogromną ilością brokatu, różu i złotymi detalami. Wierzymy również, że kawa i herbata smakują znacznie lepiej kiedy są ładnie podane. Aha i jeszcze jedno, te kubki są nieziemsko fotogeniczne!

ZOBACZ TAKŻE: Mijają 2 lata od pojawienia się InstaStories! Jak zmieniała się funkcja Instagrama?

Instagramowe kubki - jak pokazać je na zdjęciach?

Na pewno zauważyliście, że zdjęcia z kubkami i filiżankami kawy czy herbaty dosłownie zasypują Instagram. Mistrzowie (a właściwie mistrzynie) fotografii mobilnej udowodniły nam, że najlepiej prezentują się one w domowym zaciszu, w towarzystwie gazet (na czele z magazynem Glamour), czy - jak zrobiła to Ismena - książek o modzie i stylu. Pamiętajcie jednak, że podstawą każdego udanego zdjęcia jest dobre światło. Bez naturalnego światła ciężko będzie wam uzyskać wymarzony efekt.