Kultowy krem Nivea doczekał się nowej wersji! Spodoba się fankom naturalnych kosmetyków

Kremu Nivea nie musimy nikomu przedstawiać. Na pewno pamiętacie go z toaletek waszych mam i babć – w końcu jego historia sięga 1911 roku! I przez ponad 100 lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Przedstawić warto za to nowość w ofercie kosmetycznej marki – Nivea Naturally Goodrozświetlający krem na dzień z organicznym aloesem.

Krem Nivea – zaskakujące właściwości kultowego produktu. Do czego można go używać? >>>

Co potrafi rozświetlający krem na dzień Nivea Naturally Good? 

Nowy krem Nivea – Naturally Good – to coś dla fanek naturalnych kosmetyków, bo aż 99% składników jest pochodzenia naturalnego, które są w pełni bezpieczne dla skóry. Wśród nich znajdziecie m.in. organiczny aloes (z miąższu liści rośliny), który delikatnie rozświetla cerę, nadając jej uczucie świeżości. A także olejek jojoba i olejek migdałowy, które odpowiadają za głębokie jej nawilżenie – i to przez 24 godziny! To wszystko sprawia, że skóra jest zdrowa i promienna. A warto dodać, że krem nie kosztuje wiele. Zwłaszcza teraz, kiedy można go kupić o 10 zł taniej niż zwykle. By od razu przenieść się do sklepu online, wystarczy kliknąć na zdjęcie poniżej. 

Ale to nie koniec zalet kremu. Plusem jest także samo opakowanie – przyjazne środowisku, bo w pełni nadające się do recyklingu. Do ponownego przetworzenia nadaje się nie tylko słoiczek, w którym ukryty jest krem, ale i pudełko z papieru wytwarzanego z drewna z ekologicznych lasów. Przyjazne środowisku są zresztą wszystkie opakowania produktów Nivea, wchodzących w skład linii Nivea Naturally Good. Oprócz rozświetlającego kremu z organicznym aloesem znajdziecie w niej: regenerujący krem na noc z organicznym olejkiem arganowym, nawilżające mleczko z organiczną zieloną herbatą oraz odświeżający tonik z organiczną zieloną herbatą. W trosce o waszą skórę i z troski o środowisko!  

7 najlepszych kremów nawilżających za mniej niż 50 zł >>>