Połączenie Kylie Jenner Timothée Chalamet chyba już nikogo nie dziwi. A przynajmniej nie tak bardzo, jak jeszcze kilka miesięcy temu, gdy ich związek owiany był tajemnicą. We wrześniu dostaliśmy oficjalne potwierdzenie tego, że celebrytka i aktor są razem. Pojawili się wspólnie na koncercie Beyoncé oraz na US Open, gdzie fotoreporterzy zrobili im urocze zdjęcia. Teraz przyszedł czas na kolejne wyjście razem. Zakochani pojawili się na gali WSJ. Innovator Awards. Zobaczcie zdjęcia.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet pojawili się razem na gali i nie odstępowali się na krok

W środę odbyła się gala magazynu WSJ, na którą przybyli zarówno Kylie, jak i Timothée. Co prawda para nie pozowała razem na czerwonym dywanie czy ściance, jednak, gdy byli już w środku to nie odstępowali się na krok. Obydwoje mieli na sobie ciemne, pasujące stylizacje i wspierali się nawzajem. 26-latka odbierała nagrodę, a 27-latek przemawiał ze sceny.

Fotoreporterzy zrobili zakochanym kilka wspólnych zdjęć. Para siedziała obok siebie przy jednym stole podczas uroczystej kolacji. Wyglądali naprawdę uroczo.

fot. Dimitrios Kambouris / Getty Images

Na tę okazję Jenner postawiła na błyszczący top bez ramiączek i brązową spódnicę maxi z trenem od Ferragamo. Stylizację uzupełniła złotą biżuterią.

fot. Dia Dipasupil / Getty Images

Chalamet natomiast, wybrał czarną koszulę, którą zapiął pod szyję oraz czarną marynarkę, spodnie i błyszczące buty. Obydwoje prezentowali się niezwykle elegancko.

Zobacz także:

fot. Noam Galai / Getty Images

Związek gwiazd zdecydowanie wszedł na wyższy poziom. Para pojawiła się na wspólnym evencie. Co prawda nie pozowała jeszcze wspólnie do zdjęć, jednak widzimy, że ta relacja rozwija się i idzie w dobrym kierunku. Trzymamy kciuki.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet – związek

Kylie i Timmy, to jedna z tych par, o której nigdy byśmy nie pomyślały, że się wydarzy. Z początku bizneswoman i aktor po prostu nikomu do siebie nie pasowali, jednak z biegiem czasu niektórzy zaczynają zmieniać zdanie (w tym my). Wygląda na to, że ich relacja jest dość poważna – mówi się, że zaczęli spotykać się już na początku roku. A więc są razem już kilka dobrych miesięcy.

Zakochani są widywani razem coraz częściej. Zaczęło się od koncertu Beyoncé, potem słynne wspólne pojawienie się na US Open, romantyczna randka w Paryżu, a teraz gala. Trzymamy kciuki za Kylie i Timothéego! Wydają się być ze sobą naprawdę szczęśliwi. Całą historię ich związku przeczytacie w artykule poniżej.