It’s official! Kylie Jenner i Timothée Chalamet są razem! Po miesiącach spekulacji gwiazdy „ujawniły się” podczas urodzinowego koncertu Beyoncé, na początku września. Chociaż nie wrzucili wspólnych zdjęć czy filmików do sieci, to na show przyszli razem i zdawali sobie sprawę z tego, że fotografowie oraz fani szybko znajdą ich w tłumie i uwiecznią ich wspólny wieczór. Tak też się stało. Teraz celebrytka i aktor pojawili się na kolejnym publicznym wydarzeniu – turnieju US Open. Zdecydowanie nie szczędzili sobie czułości.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet na turnieju US Open. Wyglądali bardzo cute

10 września odbył się finał turnieju US Open w kategorii mężczyzn. Mecz pomiędzy Novakiem Djkovicem i Daniilem Medvedevem oglądali między innymi Kylie i Timmy. Zakochani obserwowali tenisistów z trybun i wyglądali, jakby czuli się naprawdę swobodnie.

fot. Gotham / Getty Images

Randka była casualowa. Obydwoje mieli na sobie T-shirty i okluary przeciwsłoneczne, 27-latek dodatkowo miał narzuconą bluzę. Fotoreporterzy i paparazzi przyłapali zakochanych na licznych czułościach. Gwiazdy przytulały się, obejmowały i całowały. Absolutnie nie przejmowały się otoczeniem. Trzeba przyznać, że są naprawdę słodką parą.

Potwierdziło to tylko jedno ze zdjęć wykonanych przez paparazzi. Jenner i Chalamet zabrali na mecz aparat, którym Timmy fotografował swoją dziewczynę. Zobaczcie ten uroczy moment. Chłopak na medal?

fot. Gotham / Getty Images

Kylie Jenner i Timothée Chalamet – historia związku

O tej dwójce razem zaczęto mówić już na początku tego roku, jednak nigdy nic nie było potwierdzone i oficjalne. Dopiero w kwietniu do internetu trafiły zdjęcia samochodu Kylie przed posiadłością Timothée’go, potem nawet ich wspólne – również z domu. Fanki i fani gwiazd nie wierzyli, że ich idole są parą. Uważali, że wyjątkowo do siebie nie pasują. Jak jednak zdążyliśmy się już przekonać 26-latka i 27-latek naprawdę są w sobie zakochani, a ci co nie wierzyli w końcu mają potwierdzenie.

Zobacz także:

Czekamy teraz na oficjalne wyjście pary i debiut na czerwonym dywanie? W Nowym Jorku trwa teraz Fashion Week – być może zakochani zdecydują się pojawić na jakimś pokazie wspólnie?

Więcej na temat historii tego tajemniczego związku przeczytacie w artykule poniżej.