„Kylie Jenner i Timothée Chalamet rozstali się” - krzyczały nagłówki zagranicznych portali plotkarskich kilkanaście godzin temu. Dementi przyszło szybciej, niż się spodziewaliśmy i to podobno od osoby z ich otoczenia! Poznajcie szczegóły.

Związek Kylie Jenner i Timothée Chalameta

Kylie Jenner i Timothée Chalamet. Fakt, że są parą zaskoczył chyba każdą osobę, która choć trochę obserwuje, co dzieje się w świecie show-biznesu. 

O tym, że prawdopodobnie są razem dowiedzieliśmy się na początku kwietnia, trzy miesiące po oficjalnym rozstaniu Kylie z ojcem jej dzieci, Travisem Scottem. Pierwsze pogłoski o związku Kylie i Timmy'ego na światło dzienne wypuścił @DeuxMoi, plotkarski profil instagramowy zza oceanu, publikujący posty przypominające nieco wpisy serialowej Gossip Girl. 

Anonimowo proszę!! Wiele źródeł powiedziało mi, że Timmy C ma nową dziewczynę… Kylie Jenner – napisano.

O dziwo plotki okazały się prawdą i potwierdziły się tydzień później! Kylie została sfotografowana w momencie, gdy podjeżdżała pod posiadłość aktora swoim charakterystycznym czarnym Range Roverem. Niedługo później parę przyłapano na randce w Los Angeles.

I choć żadna ze stron nigdy nie potwierdziła związku, ewidentnie są razem. A nawet więcej - ich związku nie może przeboleć były Kylie, który posunął się do zdisowania Timmy'ego w swoim najnowszym kawałku. Więcej o aferze przeczytacie w tym artykule:

Kylie Jenner i Timothée Chalamet rozstali się?

Zaledwie kilka dni po publikacji utworu Travisa, do sieci przedostały się informacje, że Kylie i Timothée nie są już razem. Jak podaje jednak portal TMZ, a za nim Page Six, doniesienia są „na pewno fałszywe”.

Zobacz także:

Źródło TMZ twierdzi, że „dogadują się lepiej niż ktokolwiek mógłby sądzić”, a jeden z informatorów wezwał nawet fanów i fanki pary, aby „nie wierzyli we wszystko, co przeczytają”.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet wciąż mają się dobrze, mimo że media donoszą, że Kylie została porzucona - czytamy.

Co więcej, portal Entertainment Tonight podaje, że relacja jest „swobodna i utrzymana w luźnym charakterze”. 

Potwierdzą w końcu, że są razem, czy będą ukrywać się jak Leo DiCaprio i Gigi Hadid? Jeśli się tego dowiemy, na pewno was poinformujemy!