Kylie Jenner i Jordyn Woods tworzyły kiedyś zgrany duet. Celebrytki przyjaźniły się i chętnie pokazywały swoją relację w mediach społecznościowych. Jednak w 2019 roku nad ich przyjaźnią zawisły czarne chmury. Jennerka zerwała wszelkie kontakty z Woods, po tym, jak pocałowała ona chłopaka Khloé Kardashian – Tristana Thompsona. Kylie stanęła wtedy po stornie zdradzonej siostry i zakończyła relację z ówczesną przyjaciółką.

Teraz jednak sprawa wygląda zupełnie inaczej. Wszystko wskazuje na to, że Kylie i Jordyn znowu się przyjaźnią. Już po raz kolejny zostały zauważone w swoim towarzystwie. Czy tym razem ich relacja przetrwa dłużej?

Kylie Jenner i Jordyn Woods znowu są przyjaciółkami. Wybrały się razem na zakupy

26-latka i 25-latka znowu widziane razem. Niedawno świat obiegły zdjęcia paparazzi, na których widać wspomniany duet. Było to ogromne zaskoczenie, ponieważ celebrytki nie miały ze sobą kontaktu od 2019 roku. Przynajmniej tak się wszystkim wydawało. W lipcu Jenner i Woods wybrały się na kolację. Teraz znowu spędziły wspólnie czas, tym razem podczas wspólnych zakupów.

Kylie opublikowała TikToka, na którym widzimy, jak wygląda jej dzień. Bizneswoman wybrała się do butiku Acne Studios – marki, której niedawno została twarzą. Pokazała wnętrze sklepu i zapozowała z tekturowymi wersjami siebie, które stały w środku. Kolejny klip przedstawia Kylie i Jordyn, co oznacza, że na zakupy wybrały się wspólnie.

@kyliejenner hiiiii @acnestudiosofficial ♬ BANANA SHAKE (SPED UP) - HUS

Dla części fanów i fanek nadal jest to zaskakujące. Niektórzy jednak wydają się być przeszczęśliwi z powrotu ich ulubionego, jak piszą duetu.

Fani i fanki reagują na wspólnego TikToka Kylie Jenner i Jordyn Woods

Filmik zdobył już prawie 750 tysięcy polubień i prawie 6 tysięcy komentarzy. Wśród nich pojawiło się pełno słów zachwytu i niedowierzania.

CZY TO JEST JORDYN?

Duet powrócił.

My fav duo is BACKKKKK.

OMG, to Jordyn.

Najlepsze duo znowu razem OMG – piszą fanki i fani.

Ich reakcja wydaje się dość niespodziewana, ponieważ po całej sytuacji z Tristanem, Jordyn zalała fala hejtu i krytyki. Celebrytce zarzucano, że jest złą osobą i nie powinna robić takich rzeczy drugiej kobiecie. Szczególnie siostrze swojej przyjaciółki.

Zobacz także:

Jednak minęły już 4 lata, emocje opadły i sprawa zdaje się wyglądać zupełnie inaczej (przynajmniej dla fanów). Ciekawe, jak z tym wszystkim czuje się Khloé?