Wiele osób uważa, że Kylie Jenner już urodziła. Co więcej, jej fanki oraz fani mają na to kilka „dowodów”. Jednak twórczyni kosmetycznego imperium, a zarazem najpopularniejsza kobieta na Instagramie raczej nie przejmuje się ich teoriami. Nadal publikuje zdjęcia oraz wideo, na których widać ciążowy brzuszek. Ostatnio pokazała kilka kadrów z tak zwanego baby shower. Dekoracje robią wrażenie. Natomiast motyw przewodni imprezy zaskakuje. 

Kylie Jenner pokazała zdjęcia z baby shower

Przyjęcia typu baby shower cieszą się coraz większą popularnością na całym świecie. Gwiazdy chętnie je organizują, a następnie dzielą się relacjami z tego rodzaju wydarzeń w mediach społecznościowych. Tak samo jest w przypadku Kylie Jenner. Ubiegłej nocy celebrytka opublikowała serię zdjęć na Instagramie, dzięki czemu dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, jak wyglądał zorganizowany dla niej, a także dla dziecka wieczór. 

Jak się okazało, Kylie Jenner zrezygnowała z typowego baby shower w odcieniach różu czy błękitu i postawiła na motyw dżungli. Głównymi elementami (zapierających dech) dekoracji były pokaźne rzeźby w kształcie żyraf. Całość dopełniły rośliny - drzewa i krzewy, jak również białe kwiaty. Kilka zdjęć z imprezy możecie zobaczyć w galerii. 

Co działo się podczas przyjęcia? Szczegóły niestety nie są znane. Nie wiadomo, kiedy dokładnie odbyła się impreza. Nie ma jednak wątpliwości, że pojawiły się na niej pozostałe członkinie klanu Kardashian-Jenner, na czele z Kris Jenner oraz Kendall Jenner.

Kylie Jenner już urodziła?

Kylie Jenner już urodziła? Wiele wskazuje na to, że drugie dziecko celebrytki oraz Travisa Scotta jest już na świecie. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Travis Barker opublikował relację na Instagram Stories, na której widać dziecięcą butelkę z mlekiem. Poza tym warto pamiętać, że Jennerka niechętnie wypowiada się na temat spraw prywatnych. I bardzo możliwe, że chce cieszyć się ciążą, następnie dzielić się pierwszymi chwilami z dzieckiem tylko ze swoimi bliskimi. Tak było w przypadku jej poprzedniej ciąży. Kylie Jenner do samego końca nie potwierdzała, że spodziewa się dziecka. Przez kilka miesięcy publikowała zdjęcia archiwalne, jak również takie, na których nie widać jej sylwetki. Do tego nie komentowała medialnych doniesień na temat jej stanu.  W związku z tym pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne oświadczenie Kylie Jenner oraz (ewentualne) zdjęcia jej drugiego dziecka z Travisem Scottem