Prawdopodobna ciąża Kylie Jenner jest owiana wielką tajemnicą. Pod koniec września świat obiegła wiadomość o tym, że 20-letnia celebrytka spodziewa się pierwszego dziecka. Od tamtej pory na ten temat milczy nie tylko Kylie, ale cały klan Kardashian-Jenner oraz osoby z najbliższego otoczenia. Od kilku miesięcy gwiazda nie pokazała się publicznie. Pod koniec października do sieci trafiło nagranie, na którym jest wyraźnie zaokrąglona. Wielu fanów było przekonanych o tym, że Kylie potwierdzi informacje o ciąży 25 grudnia. Dlaczego? Jej siostra, Kim Kardashian, od początku grudnia prowadziła na Instagramie „kalendarz adwentowy”. Każdego dnia udostępniała zdjęcia swojej rodziny. Pojawili się wszyscy: jej mąż Kanye oraz dwójka ich dzieci, siostry: Kendall, Khloé i Kourtney oraz jej pociechy, mama Kris, a nawet babcia Kim… W międzyczasie powstała teoria, że na ostatnim zdjęciu, dokładnie 25-go grudnia, zobaczymy Kylie Jenner z ciążowym brzuszkiem. Tak się jednak nie stało, a na rodzinnym, ostatnim zdjęciu, brakuje tylko jej. Dziwne, prawda? 

Kilka dni temu fani Kylie odkryli zdjęcia na Twitterze, zrobione z ukrycia przez paparazzich. Widać na nich, jak rozmawia przez telefon. Nie można też przeoczyć jej krągłości. Na jednym ze zdjęć Kylie trzyma rękę na brzuchu. Co ciekawe, zdjęcia usunięto z Twittera. Zobaczcie w galerii i sami oceńcie, czy ciążowy brzuszek Kylie Jenner jest widoczny.

Nie tylko Kylie Jenner spodziewa się maleństwa. Jej siostra, Khloé Kardashian także jest w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem. Prawdopodobnie to już 6. miesiąc, a termin porodu jest przewidywany na luty lub marzec. Ojcem dziecka jest kanadyjski koszykarz Tristan Thompson, z którym Khloé spotyka się od ponad roku. Kilka dni temu 33-letnia celebrytka oficjalnie potwierdziła, że niedługo zostanie mamą i pochwaliła się brzuszkiem na Instagramie. W opisie zdjęcia przyznała, że dziecko było jej największym marzeniem, które niedługo się spełni. 

Ale to nie wszystko! Po raz trzeci rodzicami zostaną Kim Kardashian i Kanye West, którzy mają już 4-letnią córeczkę North oraz 2-letniego synka Sainta. Para ze względów zdrowotnych zdecydowała  się na wynajęcia surogatki. W połowie listopada odbyło się huczne baby shower, na którym pojawiła się m.in. Chrissy Teigen. Według zagranicznych mediów dziecko Kim i Kanye przyjdzie na świat w okolicach Nowego Roku, czyli bardzo niedługo!