Mało kto wierzył, że Kylie Jenner i Timothée Chalamet naprawdę są razem. Jednak niedawno przekonaliśmy się, że ich związek to prawda. Para została przyłapana na pocałunkach podczas US Open. A kilka dni wcześniej na koncercie Beyoncé, gdzie również nie szczędziła sobie czułości. Teraz celebrytka (przez przypadek) ujawniła jeden szczegół, który sprawia, że są jeszcze bardziej cute.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet są jedną z tych cute par, które… No właśnie, Kylie ujawniła mały szczegół

Znacie te pary, które są w sobie tak zakochane, że chcą patrzeć na siebie dosłownie cały czas? Do tego stopnia, że ustawiają sobie tapetę na telefonie, gdzie są razem. Okazuje się, że 26-latka ma właśnie taki screen saver! Serio, jej tapeta, to ona i Timmy, który ją całuje! How cute!

Jak w ogóle doszło do tego, że (już cały) świat dowiedział się, jak wygląda tapeta Jennerki? Podczas pokazu Prady, który odbył się wczoraj w Mediolanie, Kylie została nakręcona. W jednej ręce trzymała telefon, którego ekran akurat się zaświecił, przez co operator uchwycił tapetę. Zobaczcie filmik.

Na ekranie możemy zobaczyć K. i T. na zbliżeniu. Aktor całuję swoją ukochaną w policzek. Jest to jedno z tych uroczych zdjęć, które robią sobie na maxa zakochane w sobie pary. Dla nas jest totalnie cute i tylko udowadnia, że gwiazdy traktują swoją relację naprawdę poważnie.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet – związek

Trzeba przyznać, że to jedna z tych par, o której nigdy byśmy nie pomyślały, że się wydarzy. Z początku bizneswoman i aktor po prostu nikomu do siebie nie pasowali, jednak z biegiem czasu niektórzy zaczynają zmieniać zdanie (w tym my). Wygląda na to, że ich relacja jest dość poważna – mówi się, że zaczęli spotykać się już na początku roku. A więc są razem już kilka dobrych miesięcy. Wszystko wskazuje na to, że miłość kwitnie i wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Całą historię związku Jenner i Chalameta, wraz ze szczegółami, przeczytacie w artykule poniżej.

 

Zobacz także: