To, że #wangsquad składać miał się z największych, młodych gwiazd showbiznesu wiadomo było od dawna. Kylie Jenner, Zoe Kravitz, Tinashe, Tyga, to tylko nieliczne nazwiska z obfitującej w celebrytów grupy. W zeszłym tygodniu premierę miał film zwiastujący jesienną kolekcję Wanga, który zabiera nas na niezłą imprezę. 

Projektant doskonale wie, jak zwrócić uwagę na swoje najnowsze projekty. Wielka, hollywoodzka willa, drogie samochody, tańce na rurze, alkohol i papierosy. To wszystko można odnaleźć w kampanii promującej jesienną kolekcję. W skrócie? Istna ekstrawagancja. Nie tylko w obrazie, ale również w ostatnich projektach Wanga. Artysta tłumaczy, że połączenie niewinności i buntu w najnowszej kolekcji było celowe. Młodzi, niewinni ludzie w dzisiejszych czasach ostentacyjnie pokazują swoją indywidualność buntując się przeciwko masowej konsumpcji.

Video zostało nakręcone przez reżysera teledysków największych muzycznych gwiazd, Directora X. Natomiast piosenka "King Pin", do której bawią się młode gwiazdy, to współpraca RL Grime i Big Seana, którzy również są gwiazdami najnowszej kampanii Wanga.