„Kylie, you look so gorgeous” - piszą jej obserwatorzy. To już oficjalne: Kylie Jenner zmienia styl, a ikoniczna sukienka Prady, którą miała na sobie sprawiła, że dziś mówią o niej wszyscy. 

Kylie Jenner zmienia styl. Tak wpływa na nią związek z Timothée’em Chalametem?

Kylie Jenner coraz częściej stawia na naturalność, wybiera nieco bardziej klasyczne looki i styl quiet luxury. 26-latka ewidentnie składania się ku zmianie wizerunku. Podobnie zresztą jej siostra, Kendall, która zamiast zabawy w celebrytkę postawiła na karierę w modelingu.

W przypadku Kendall mówi się o jej chęci odcięcia się od Kardashianów. Jeśli chodzi o Kylie, wiele osób podejrzewa, że zmienia się pod wpływem nowego chłopaka. Timothée Chalamet, bo o nim mowa, nosi casualowe, a jednocześnie nieszablonowe looki. Stawia też na zdecydowanie bardziej minimalistyczne ubrania niż Kylie. Chociaż ostatnio mocno się to zmienia. Dobrym przykładem są ich stylówki, które mieli na sobie podczas US Open, gdzie ochoczo wymieniali się pocałunkami. 

New boyfriend - new Kylie? Bardzo możliwe! A potwierdza to jej kreacja z Milan Fashion Week.

Kylie Jenner zachwyca na Milan Fashion Week w ikonicznej sukience Prady z 1992 roku

Kylie Jenner na pokazie Prady SS 2024 pojawiła obok m.in. Scarlett Johansson, Emmy Watson, Sofii Richie, Hunter Schafer, czy Benedicta Cumberbatcha. Siedziała pomiędzy Edwardem Enninfulem a Rosalią, przed pokazem zrobiła sobie jeszcze selfie z hiszpańską wokalistką. Sama obecność na wydarzeniu była jednak niczym w porównaniu z zachwytem, jaki wywołała Kylie kilka godzin później. Ukochana Timmy'ego Charameta na Milan Fashion Week wystąpiła nie w looku z nowej kolekcji, a w ikonicznej już sukience Prady sprzed ponad 30 lat.

Kylie Jenner w mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciami, na których ma na sobie słynną, złoto-beżową któtką sukienkę stworzoną z różnej wielkości sztucznych kwiatów z kolekcji Prady wiosna/lato 1992. Naomi Campbell, czy Linda Evangelista nosiły ją, zanim jeszcze celebrytka przyszła na świat. 

Sukienkę vintage Kylie połączyła sandałami w kolorze nude i makijażem full glam. Jej styliści wręcz perfekcyjnie odtworzyli oryginalne zdjęcie modelki z wybiegu, stylizując włosy celebrytki w kok z pasmami lekko opadającymi na twarz.

Zobacz także:

Kylie wyglądała przepięknie. Zachwyty nad jej lookiem były więc właściwie formalnością: Oszałamiająca / Najpiękniejsza wersja Kylie, jaką widziałam / Anioł / Wow, powala - piszą jej obserwatorzy.

Tak, my też jesteśmy pod wrażeniem :)

instagram.com/kyliejenner