Lista osiągnięć Kylie Jenner jest imponująca zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę fakt, że dopiero od dziś legalnie może kupić sobie piwo. Marka Kylie Cosmetics przynosząca dochody rzędu 350 miliardów dolarów (co zresztą uczyniło Jennerkę jedną z najmłodszych milionerek na świecie - jej majątek szacowany jest na ponad 900 milionów), udany związek i dziecko - wielu mogłoby jej pozazdrościć. 

ZOBACZ TAKŻE: Półnaga Kylie Jenner jako Matka Boska w teledysku do utworu Travisa Scotta - czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! >>>

Sesja urodzinowa Kylie Jenner

Z okazji swoich 21. urodzin celebrytka postanowiła zrobić sobie, a przede wszystkim swoim fanom, niespodziankę w postaci sesji z córeczką.  Jakiś czas temu Kylie usunęła z Instagrama wszystkie zdjęcia Stormi pozostawiając followersów bez jasnego wytłumaczenia tej decyzji (napisała tylko not sharing photos of my girl right now).

Kylie Jenner pokazała na Instagramie zdjęcie Stormi

Dziś za to postanowiła podzielić się najświeższym ujęciem małej. Jak można się domyślić dziewczynka jest przesłodka i w takim tonie jest też pozostawiony pod zdjęciem komentarz młodej mamy: 

What was life before you, Stormi. I love you my little angel.

Najwyraźniej nie jesteśmy osamotnieni w tym zachwycie - zdjęcie w zaledwie 10 minut po publikacji zebrało milion lajków; a niecałą dobę później jest ich już ponad 8 milionów. 

Przy okazji fani nie omieszkali skomentować innej zmiany, a mianowicie drastycznego spadku wagi Kylie Jenner. Jeśli dobrze się przyjrzeć faktycznie widać, że urodzenie dziecka wyjątkowo dobrze wpłynęło na figurę gwiazdki i jak to często bywa, paradoksalnie pozwoliło uporać się z dodatkowymi kilogramami, które wcześniej zdawały się być nie do ruszenia. 

21. urodziny Kylie Jenner

Co do zdjęcia małej Stormi jesteśmy ciekawi czy to jednorazowy wyskok, czy Kylie zmieniła nastawienie i częściej będzie dzielić się ujęciami dorastającego bobasa. Jedno jest pewne - te urodziny Kylie Jenner świętowała z rozmachem, a portret ze Stormi to nie jedyna pamiątka na Instagramie. Z okazji urodzin, które zbiegły się z premierą limitowanej kolekcji Kylie Cosmetics gwiazda pokazała także migawkę z sesji, w której sama jest bohaterką wraz z... 4 swoimi klonami (podpis my girls jest jak najbardziej uzasadniony). Na zdjęciu widać 5 Kylie Jenner popijających szampana. Podsumowując - tak można świętować. Happy birthday, Kylie!

ZOBACZ TAKŻE: Travis Scott w ogniu pytań Kylie Jenner: o ich związku, córeczce Stormi i klanie Kardashian-Jenner >>>