W lutym tego roku najmłodsza członkini klanu Kardashian-Jenner urodziła synka. Chociaż wydaje się, że Kylie Jenner wiedzie idealne życie bez problemów, to nie do końca jest to prawdą. W najnowszym zwiastunie „The Kardashians” Jenner wyznaje, że po narodzinach swojego drugiego dziecka cały czas płakała.

Kylie Jenner wyznaje, że zmagała się z depresją poporodową

W zwiastunie nowego sezonu „The Kardashians” pokazana została rozmowa, w której Kylie opowiada Kendall, co czuła po narodzinach swojego drugiego dziecka. Powinnam być teraz naprawdę szczęśliwa. Właśnie urodziłam, ale przez trzy tygodnie płakałam cały czas – zwierzyła się starszej siostrze.

Jak pomóc osobie z depresją? Jak rozmawiać z osobą chorą, czego nie mówić

Kylie Jenner szczerze o trudnym czasie po narodzinach synka

W marcu Kylie również otworzyła się na temat swojego stanu psychicznego po porodzie. Jest naprawdę ciężko – wyznała wtedy. – Tym razem to doświadczenie jest dla mnie trochę trudniejsze niż zeszłym, z moją córką. Celebrytka powiedziała też, że okres po porodzie był dla niej ciężki „mentalnie, fizycznie i spirytualnie”.

Kylie chciała podzielić się swoimi doświadczeniami, ponieważ zdaje sobie sprawę, jak wiele mam czuje presję, aby od razu po urodzeniu dziecka wrócić do normalnego życia. Dla mnie to też nie było łatwe i po prostu chciałam o tym powiedzieć – wytłumaczyła. – Staram sobie przypominać, że stworzyłam człowieka, pięknego, zdrowego chłopca. Ale czuję się już lepiej, więc wy też będziecie. To w porządku czuć się nie w porządku – wsparła inne kobiety na zakończenie.

Kylie Jenner – dzieci

Oprócz synka, który urodził się w lutym 2022 roku, Kylie ma jeszcze 4-letnią córeczkę Stormi urodzoną w lutym 2018 roku. Imię chłopca nie jest znane. Na początku Kylie i Travis nadali mu imię Wolf, jednak później stwierdzili, że nie pasuje ono do niego i zmienili je. Nie zdradzili go jednak swoim obserwatorom i obserwatorkom tego, jak brzmi nowe imię.

2. sezon „The Kardashians”

Nowy sezon reality show o Kardashiankach wejdzie na platformę Hulu już 22 września. Może tam dowiemy się więcej na temat synka Kylie.

Zobacz także: