Czy to się komuś podoba czy nie, Kylie Jenner jest wzorem do naśladowania dla milionów młodych osób z całego świata. Choć wiele osób zarzuca 23-latce nadmierną ingerencję w swój wygląd oraz promowanie konsumpcyjnego stylu życia, to nie da się zaprzeczyć, że w wielu kwestiach ma ona także pozytywny wpływ na swoich fanów. Przykład? Właścicielka kosmetycznego imperium już od dłuższego czasu lansuje wśród swoich odbiorców picie zdrowych koktajli warzywno-owocowych.

Ulubione smoothie Kylie Jenner

Przepisem na jedno ze swoich ulubionych smoothie Kylie Jenner podzieliła się ostatnio na Instagramie, gdzie obserwuje ją aktualnie już grubo ponad ćwierć miliarda (!) użytkowników serwisu. Ten pyszny napój skutecznie oczyszcza organizm z toksyn, działa przeciwzapalnie, ułatwia zrzucenie dodatkowych kilogramów, a na dłuższą metę poprawia stan skóry, włosów i paznokci.

Podstawą zdrowego napoju celebrytki są zielone warzywa i owoce: ułatwiający odchudzanie seler naciowy, bogaty w kwas foliowy, żelazo i potas szpinak, bogate w witaminy zielone jabłko i oczyszczający organizm z toksyn ogórek.

Kylie dodaje do nich kawałki zamrożonego ananasa, wodę oraz żółty shot z tłoczonymi na zimno korzeniami ułatwiającego trawienie imbiru i antybakteryjnej kurkumy, korzeniem i kwiatem łagodzącej objawy trądziku jeżówki oraz aktywującym działanie dobroczynnych składników czarnym pieprzem.

Kylie uzupełnia skład swojego "eliksiru młodości" łyżką sproszkowanego kolagenu, który świetnie wpływa m.in. na poprawę miękkości i sprężystości skóry.

Macie zamiar go wypróbować?

Zobacz także: