Wiele z nas na to czekało. Właśnie ruszyły prace nad filmem „Joker: Folie à Deux”, czyli sequelem „Jokera”. Ekscytującą wiadomością jest to, że zobaczymy w nim Lady Gagę która już po raz kolejny wykaże się aktorsko. Właśnie dostaliśmy pierwsze zdjęcia z artystką w roli głównej. Są naprawdę hot!

Lady Gaga w roli Harley Quinn – są pierwsze zdjęcia

W sobotę dolny Manhattan przerodził się w plan najnowszego „Jokera”. Przechodnie mogli być świadkami ogromnego zgromadzenia. Tłumy ludzi i policja mogły wzbudzić konsternację. Szybko jednak okazało się, że to wszystko dzieje się na potrzeby nowej produkcji „Joker: Folie à Deux”. W centrum całego zamieszania znajdowała się Lady Gaga. A może lepiej powiedzieć Harley Quinn?

Zdjęcia piosenkarki w nowej roli obiegły internet i wywołały niemałe poruszenie. 36-latka wygląda w charakteryzacji fenomenalnie.

 fot. Getty Images

Gwiazda ubrana była w top w czarne rąby i krótką czarną spódniczkę, pod którą miała podziurawione rajstopy w ten sam print co top. Na założyła kontrastującą czerwoną marynarkę z mocno podkreśloną talią. Makijaż również był godny Harley Quinn – blada twarz, mocno zarysowane kości policzkowe, czerwone usta i charakterystyczny make-up oczu. Gaga nie miała jednak kolorowych włosów spiętych w dwa kucyki, tak jak Margot Robbie w „Legionie samobójców”.

Lady Gaga na planie „Jokera” całuje się z kobietą

Dzień później fotoreporterzy zrobili zdjęcia wokalistce w momencie, w którym jej bohaterka całuje się z kobietą. Szczegóły oczywiście nie są znane, ale przynajmniej mamy cokolwiek. Stylizacja i cały look Gagi były zupełnie inne. Nie miała ona charakterystycznego make-upu, a ubrana była w sweter i prosty płaszcz.

 fot. Getty Images

Zobacz także:

„Joker: Folie à Deux” – premiera

Na film z Joaquinem Phoenixem i Lady Gagą w reżyserii Todda Phillipsa będziemy musiały i musieli jeszcze „trochę” poczekać. Światowa premiera zapowiedziana została na 2 października 2024 roku. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość. Jesteśmy jednak niemal pewne, że z czasem będziemy dostawać coraz więcej zdjęć z planu. Czekamy!