Wygląda na to, że mamy nową zaręczoną parę w show-biznesie. Mowa tu o Lady Gadze i Michaelu Polanskym. Podobno przedsiębiorca oświadczył się swojej ukochanej. Dowodem na zaręczyny mają być zdjęcia wykonane przez paparazzi. Zobaczcie tylko ten ogromny brylant na palcu piosenkarki.

Lady Gaga zaręczyła się? Ogromny pierścionek mówi sam za siebie

38-latka została sfotografowana przez paparazzi podczas jednego ze spacerów. W oczy rzuca się jeden szczegół, który ma zdradzać, że gwiazda jest już zaręczona. Mowa oczywiście o pierścionku. I to jakim!

Wokalistka postawiła na prostą stylizację all black – T-shirt, legginsy i długi płaszcz. Look uzupełniła okularami przeciwsłonecznymi i torbą od Bottegi Venety. Dzięki jednokolorowemu outfitowi Gagi, pierścionek z brylantem, który połyskiwał na jej palcu, świetnie się wybijał. Chociaż trudno by go było nie zauważyć nawet przy najbardziej kolorowej stylizacji. Rozmiar kamienia jest naprawdę imponujący.

Myślicie, że to pierścionek zaręczynowy czy „zwykła” biżuteria Lady Gagi? My stawiamy na tę pierwszą opcję!

Lady Gaga i Michael Polansky – związek

Lady Gaga spotyka się z Michaelem Polanskym od 2019 roku. Oznacza to, że razem są już prawie 5 lat. O ich związku nie wiadomo zbyt wiele. Są jedną z tych par, która bardzo dba o swoją prywatność. Zakochani nie pokazują się razem publicznie, a ich jedyne wspólne zdjęcia (oprócz kilku prywatnych), to te zrobione przez paparazzi.

Przez to, że Gaga i Polansky swój związek utrzymują w tajemnicy, media zaczęły spekulować, że wokalistka i przedsiębiorca nie są już razem. Para rozwiała wszelkie wątpliwości, gdy w październiku 2023 roku pojawiła się wspólnie na koncercie U2 i kilku innych randkach. Wygląda na to, że związek piosenkarki i biznesmana ma się świetnie. Właśnie dowiedzieliśmy się o ich rzekomych zaręczynach. Wszystko wskazuje na to, że miłość kwitnie.

 

Zobacz także: