To oficjalne! Lady Gaga ma nowego chłopaka i... przestała go ukrywać

O tym, że są razem plotki krążyły już od jakiegoś czasu. Wciąż brakowało jednak oficjalnego potwierdzenia. Teraz wiemy już na pewno – Lady Gaga i Michael Polansky są parą. Dowód? Zdjęcie, które Lady Gaga udostępniła na Instagramie. Fotografia, którą piosenkarka pochwaliła się na swoim profilu, przedstawia parę w czułych objęciach i została zrobiona na jachcie podczas pobytu pary w Miami na Florydzie, gdzie artystka przyjechała w związku jej występem przed Super Bowl 2020

„Doskonale się bawiliśmy w Miami. Dużo miłości dla wszystkich moich małych potworków i fanów, jesteście najlepsi!” – napisała pod postem Gaga. Wzbudzając tym samym spory entuzjazm – zdjęcie polubiło już prawie 3 miliony osób! „OMG”, „Hot!” – pisali pod nim fani, ciesząc się z nowego związku gwiazdy. Nie zabrakło także dowcipnych komentarzy, takich jak choćby „Bradley has left the chat”, czyli w wolnym tłumaczeniu – „Bradley opuścił konwersację”. 

Bradley Cooper znów zakochany? Spotyka się ze znaną aktorką, która jest nową dziewczyną Bonda!

To nie pierwsze wspólne zdjęcie Gagi i Polansky'ego zrobione w miniony weekend w Miami. Wcześniej paparazzi „przyłapali” parę na pocałunku na hotelowym balkonie. Związku nie dało się więc dłużej ukrywać, mimo że wcześniej zakochani unikali raczej błysku fleszy. Między Gagą i Michaelem Polanskym zaiskrzyło pod koniec 2019 roku. W sylwestra Polansky miał po raz pierwszy publicznie pocałować swoją nową miłość. Od tego czasu jednak w temacie działo się niewiele. Teraz wiemy jednak, że relacja jest poważna. Pora więc, by poznać bliżej nowego wybranka gwiazdy. Kim jest Michael Polansky? Już wyjaśniamy.

Kim jest nowy chłopak Lady Gagi Michael Polansky?

Michael Polansky jest absolwentem Harvardu i przedsiębiorcą. Kieruje Parker Institute for Cancer Immunoterapii, organizacją, zrzeszającą wiodących immunologów z najlepszych instytucji badawczych, zajmujących się rakiem w całym kraju, którzy pracują nad tym, by w leczeniu nowotworów wykorzystać siły układu odpornościowego. Organizację, którą jak można się domyślić po nazwie, do życia powołał jeden z współzałożycieli Facebooka, Sean Parker. Jak wygląda nowy chłopak Lady Gagi? Zajrzyjcie do naszej galerii. Dodamy tylko, że fani dopatrują się jego podobieństwa do George'a Clooneya? Wy też to widzicie?

Gwiazdy, które mają polskie korzenie. Wśród nich Gwyneth Paltrow, Justin Bieber i Scarlett Johansson

 

Zobacz także: