„Boo, Bitch” - fabuła

Lana Condor, która zyskała międzynarodową sławę dzięki komedii romantycznej dla młodzieży „Do wszystkich chłopców, których kochałam” (oraz kolejnych części), po krótkim romansie z HBO Max wraca na platformę Netflix. 25-letnią aktorkę niedawno można było oglądać w komedii romantycznej science-fiction „Wyprawa na Marsa” w reżyserii Chrisa Winterbauera, gdzie wystąpiła z Colem Sprousem, gwiazdorem serialu „Riverdale”. Już wkrótce Condor będzie można zobaczyć w kolejnej produkcji Netfliksa, „Boo, Bitch”.

Lana wcieli się w Erikę, uczennicę liceum, która dotychczas wiodła bezpieczne i pozbawione nuty szaleństwa życie. Kiedy orientuje się, że w zaledwie jedną noc może zmienić całą narrację na swój temat i zacząć żyć na maksa, postanawia wykorzystać tę okazję. Niestety kiedy budzi się następnego ranka, odkrywa, że jest... duchem. Jak zapowiada odtwórczyni głównej roli, seria ma wnieść zupełnie nową jakość na waszą ulubioną platformę streamingową.

Jestem w domu! Mój nowy serial: „Boo, Bitch” wchodzi na Netflix 8 lipca, a wy po prostu nie jesteście na to gotowi - napisała aktorka na Instagramie w opisie do opublikowanych przez siebie  kadrów z serialu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @lanacondor

„Boo, Bitch” – obsada

Obok Condor w „Boo, Bitch” zobaczymy całą plejadę młodych gwiazd. Zoe Colletti („Fear the Walking Dead”) zagra Gię, najlepszą przyjaciółkę Eriki, a Mason Versaw („Plotkara”) wcieli się w obiekt uczuć głównej bohaterki. Ponadto obsadę tworzą: Aparna Brielle („Nauki niezbyt ścisłe”), Tenzing Norgay Trainor („Liv i Maddie”) oraz Jason Genao („On My Block”).

Twórcami „Boo, Bitch” są Lauren Iungerich („On My Block” ) i Erin Ehrlich („Crazy Ex-Girlfriend”). Poza zagraniem głównej roli Lana Condor pełni funkcję producentki wykonawczej – razem z Jonathonem Komackiem Martinem („Deadpool”), Blakiem Gozą („The Escort”) i „Jamiem Doonerem („On My Block”), a także Timem Schauerem i Kubą Soltysiakiem, którzy są współtwórcami i współproducentami wykonawczymi.

„Boo, Bitch” – oficjalny zwiastun

Jak Lana Condor wypada w roli ducha? Czy uda jej się załatwić niezałatwione na Ziemi sprawy i przejść na drugą stronę? Czy rzeczywiście tego chce? Tego, czyli czego? Cóż, znaleźć... wieczny spokój. Możecie podejrzeć w oficjalnym trailerze miniserialu „Boo, Bitch”

 „Boo, Bitch” – data premiery. Zobacz zdjęcia

Serial ma się składać z 8 odcinków (trzydziestominutowych) i jest zapowiadany jako limitowany (zatem na ten moment przewidziano jeden sezon). „Boo, Bitch” nawiedzi nasze ekrany 8 lipca.

W oczekiwaniu na premierę komedii zobacz (w naszej galerii) pierwsze zdjęcia z planu, które właśnie zostały udostępnione. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas kilka godzin niezłej zabawy. 

Zobacz także:

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.