Już niebawem premiera „Moonshot”, czyli komedii romantycznej z elementami science fiction z Laną Condor i Cole’em Sprouse’em w rolach głównych. Mówi się, że takiego filmu jeszcze nie było. Co o nim wiemy? Czego dotyczy fabuła? I kto (poza gwiazdami „Do wszystkich chłopców, których kochałam” oraz „Riverdale”) wystąpi w filmie? Poznajcie szczegóły i przygotujcie się na podróż na Marsa! 

„Moonshot”: Lana Condor i Cole Sprouse zagrają w komedii romantycznej w klimacie sci-fi. Co wiemy o nowym filmie?

„Moonshot” to komedia romantyczna z elementami science fiction, której akcja rozgrywa się w przyszłości. A konkretnie w czasach, gdy Mars jest terraformowany i kolonizowany przez ludzi. Główni bohaterowie to (różniący się pod każdym względem) student i studentka, którzy trafiają na prom kosmiczny na Czerwoną Planetę, aby spotkać się z ważnymi dla siebie osobami. 

Po raz pierwszy usłyszeliśmy / usłyszałyśmy o nowej produkcji dla HBO Max latem 2020 roku. Właśnie wtedy okazało się, że Lana Condor, która zdobyła międzynarodową sławę dzięki roli głównej w filmach z serii Do wszystkich chłopców, których kochałam, zagra w komedii romantycznej „Moonshot”. Jak mogliśmy / mogłyśmy przeczytać na portalu „The Hollywood Reporter", jej bohaterka, Sophie, to „kobieta z planem”, której życie wywraca się do góry nogami, gdy jej chłopak, Calvin, wyprowadza się na Marsa, a ona postanawia wyruszyć za nim. 

Natomiast w kwietniu 2021 roku zagraniczne portale poinformowały, że do obsady „Moonshot” dołącza Cole Sprouse, czyli gwiazdor takich produkcji jak „Nie ma to jak hotel", „Riverdale" czy „Trzy kroki od siebie". Cole Sprouse potwierdził informacje na temat udziału w „Moonshot” za pośrednictwem mediów społecznościowych, a konkretnie Instagramu. Jak sam przyznał. jest bardzo podekscytowany współpracą z Laną Condor, twórcami / twórczyniami filmu oraz platformą HBO Max. Jeden z najpopularniejszych bliźniaków na świecie zagra znajomego Sophie, który pracuje w kawiarni, a następnie... wyrusza z nią w podróż na Marsa.

„Jestem ostatnią osobą, z którą chcesz zostać uwięziony na statku kosmicznym. Wieczna  @lanacondor i ja kręcimy film na Marsie... Albo przynajmniej w Atlancie. Jestem bardzo podekscytowany współpracą z #christopherwinterbauer, @sarahsowitty, @gberlanti i @hbomax” – czytamy w opisie nowego postu na profilu Cole’a Sprouse’a na Instagramie. 

„Moonshot”: obsada 

Kto zagra w „Moonshot”? Jak wspominałyśmy i wspominaliśmy, w rolach głównych zobaczymy Lanę Condor i Cole’a Sprouse’a. Na ekranie pojawią się także Zach Braff, Lukas Gage, Mason Gooding, Christine Adams, Emily Rudd, Michelle Buteau oraz Sunita Deshpande. 

„Moonshot”: zwiastun

Do sieci trafił już (długo wyczekiwany) zwiastun „Moonshot”. W trwającym niespełna trzy minuty wideo widzimy Lanę Condor i Cole’a Sprouse’a, których bohaterowie decydują się na podróż na Marsa. Z różnych powodów. Poza tym w różnym stopniu gotowości na nadchodzącą podróż. Nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji. Niemniej jednak całość zapowiada się lekko i zabawnie. Sprawdźcie same oraz sami – oficjalny trailer „Moonshot” możecie zobaczyć poniżej. 

 

Zobacz także:

„Moonshot”: data premiery. Kiedy i gdzie oglądać?

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które nie mogą się doczekać premiery „Moonshot” z Laną Condor i Cole’em Sprouse’em w rolach głównych. Komedia romantyczna z elementami science fiction ujrzy światło dzienne jeszcze w tym miesiącu. A konkretnie 31 marca 2022 roku. Produkcja będzie dostępna dla subskrybentek i subskrybentów platformy HBO Max.   

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.