Takiego filmu jeszcze nie było! Jak poinformowały zagraniczne media, na czele z serwisem Deadline, Lana Condor i Cole Sprouse zagrają razem w Moonshot. Czyli nowej komedii romantycznej z elementami science fiction dla HBO Max. Co już wiadomo na temat filmu z gwiazdami Do wszystkich chłopców, których kochałam oraz Riverdale w rolach głównych? Czego będzie dotyczyć fabuła? Oto pierwsze szczegóły związane z produkcją!

Lana Condor i Cole Sprouse zagrają razem w Moonshot! Co wiemy o nowym filmie dla HBO Max?

Moonshot to komedia romantyczna z elementami science fiction, której akcja rozgrywa się w przyszłości. A konkretnie w czasach, gdy Mars jest terraformowany i kolonizowany przez ludzi. Główni bohaterowie to (różniący się pod każdym względem) student i studentka, którzy trafiają na prom kosmiczny na Czerwoną Planetę, aby spotkać się z ważnymi dla siebie osobami. 

Po raz pierwszy usłyszeliśmy / usłyszałyśmy o nowej produkcji dla HBO Max latem 2020 roku. Właśnie wtedy okazało się, że Lana Condor, która zdobyła międzynarodową sławę dzięki roli głównej w filmach z serii Do wszystkich chłopców, których kochałam, zagra w komedii romantycznej Moonshot. Jak mogliśmy / mogłyśmy przeczytać na portalu The Hollywood Reporter, jej bohaterka, Sophie, to „kobieta z planem”, której życie wywraca się do góry nogami, gdy jej chłopak, Calvin, wyprowadza się na Marsa, a ona postanawia wyruszyć za nim. 

Natomiast wczoraj (27 kwietnia 2021 roku) zagraniczne portale poinformowały, że do obsady Moonshot dołącza Cole Sprouse, czyli gwiazdor takich produkcji jak Nie ma to jak hotel, Riverdale czy Trzy kroki od siebie. Na razie nie wiadomo, kogo zagra jeden z najpopularniejszych bliźniaków na świecie. Możemy się jednak domyślać, że to właśnie on wyruszy wraz z Sophie na Marsa. Cole Sprouse potwierdził informacje na temat udziału w Moonshot za pośrednictwem mediów społecznościowych, a konkretnie Instagramu. Jak sam przyznał. jest bardzo podekscytowany współpracą z Laną Condor, twórcami / twórczyniami filmu oraz platformą HBO Max.

„Jestem ostatnią osobą, z którą chcesz zostać uwięziony na statku kosmicznym. Wieczna  @lanacondor i ja kręcimy film na Marsie... Albo przynajmniej w Atlancie. Jestem bardzo podekscytowany współpracą z #christopherwinterbauer, @sarahsowitty, @gberlanti i @hbomax” – czytamy w opisie nowego postu na profilu Cole’a Sprouse’a na Instagramie. 

Za scenariusz Moonshot odpowiada Max Taxe, a za reżyserię Chris Winterbauer. Produkcją nowej komedii romantycznej dla HBO Max zajmą się natomiast Greg Berlani i Sarah Schechter, którzy mają na swoim koncie m.in. pracę nad serialem Riverdale. Zapowiada się naprawdę dobrze!