Lana Condor zaręczyła się z Anthonym De La Torre

Amerykańska aktorka wietnamskiego pochodzenia Lana Condor, która zasłynęła rolą w filmie „Do wszystkich chłopców, których kochałam”, w piątek 28 stycznia podzieliła się w mediach społęcznościowych radosną wiadomością: powiedziała tak! Wybrankiem serca 24-latki jest starszy o cztery lata Anthony De La Torre - aktor, piosenkarz, autor tekstów, znany m.in. z ról:  młodego Jacka Sparrowa w filmie „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” i Jana Axela Blomberga we „Władcach Chaosu”. Para spotyka się ze sobą od 2015 roku.

Powiedzenie TAK było najłatwiejszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjęłam – napisała na Instagramie aktorka w opisie do zaręczynowego zdjęcia. - Uważam się za absolutnie najszczęśliwszą kobietę.

Gwiazda zaznaczyła, że obok jej ojca Anthony jest najwspanialszym mężczyzną na świecie. Podzieliła się również szczegółami dotyczącymi pierścionka zaręczynowego. Zdradziła, że pierścionek („najbardziej oszałamiający, jaki widziałam”) został stworzony przez wietnamską projektantkę. Udział narzeczonego w stworzeniu projektu – uważa 24-latka – jest dowodem na to, jak bardzo jest troskliwy.

Również De La Torre pochwalił się zaręczynami na swoim Instagramie. Napisał:

Ten moment, w którym prosisz swoją najlepszą przyjaciółkę, żeby była u twego boku na zawsze… Chciałem to zrobić od 6 lat. Najłatwiejszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjąłem, było poproszenie tego anioła, aby została moją żoną.

Każdy szczegół pierścionka ma swój cel i wiele znaczy dla obojga – dodał zakochany Anthony.

Lana Condor i  Anthony De La Torre: historia miłości

Gwiazda „Do wszystkich chłopców, których kochałam” wielokrotnie wypowiadała się w mediach na temat swojego związku z 28-latkiem.  W rozmowie z brytyjskim „Cosmopolitan” zdradziła, że ukochany bezustannie pisze do niej liściki miłosne.

Jest najlepszy. W dni, kiedy muszę wstać wcześnie do pracy, zostawia mi wiadomości przyklejone do lustra w łazience. Kiedyś przyniósł po pracy moje ulubione jedzenie na wynos i podał je na naszym kuchennym stole, z małymi karteczkami przyczepionymi do każdego talerza, mówiącymi, jaki jest ze mnie dumny.

W innym wywiadzie Condor opowiedziała, że De La Torre codziennie składa jej piżamę i wkłada ją pod poduszkę, aby „nie musiała ich szukać”.

To dla mnie największy wyraz miłości – zapewniła.

Aktorka opowiadała też o tym, jak wielkim wsparciem była dla niej ukochany w czasie, gdy zmagała się z problemami na tle psychicznym.

Zobacz także:

Pozwolił mi się otworzyć i sprawił, że czułam się swobodnie, rozmawiając na te tematy – przyznała gwiazda. Początkowo nie czułam się zbyt komfortowo, mówiąc otwarcie o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym, ale on powtarzał: „Nie ma powodu do wstydu. A jeśli zdecydujesz się mówić o tym publicznie, jestem z tobą.

Cieszycie się ich szczęściem?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @lanacondor